Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Часове серце

Часове серце - купити і читати книгу
Натисніть на зображення для розширеного перегляду
Часове серце - купити і читати книгу
Часове серце - купити і читати книгу
Часове серце - купити і читати книгу
Часове серце - купити і читати книгу
0.00
0 відгуків
Артикул:140095

Характеристики книги "Часове серце"

Видавництво:

Рік видання: 2016

Кількість сторінок:

384

Мова:

Українська

Перекладач:

ISBN:

978-966-429-211-2

Серія

Обкладинка:

7БЦ - тверда

Формат:

70×90/16 (170x215 мм)

Вага:

610 г

Опис книги «Часове серце»

Володарі семи Часових Ключів опиняються на Землі, у світі Василини, і їхня мета — будь-якою ціною врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення. Збільшити Часовий Розрив можна тільки за допомогою таємничого Пурпурового Квіту ...

Купити інші книги автора

Часове ім'я
Часове ім'я

Наталія Щерба

400 
Купити
5.00 Королева часу

Наталія Щерба

250 
Купити
Стрибок над зорями

Наталія Щерба

385 
Купити
Кроки в Безмежжі

Наталія Щерба

385 
Купити
Стрибок над зорями
Стрибок над зорями

Наталія Щерба

340 
Купити
Часограма
Часограма

Наталія Щерба

400 
Купити
Політ крізь камені

Наталія Щерба

385 
Купити
Часова битва

Наталія Щерба

400 
Купити
Часова вежа

Наталія Щерба

400 
Купити

Опис книги «Часове серце»

Володарі семи Часових Ключів опиняються на Землі, у світі Василини, і їхня мета — будь-якою ціною врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення. Збільшити Часовий Розрив можна тільки за допомогою таємничого Пурпурового Квіту та єдиного бажання, загаданого ключниками. Проте ворожнеча між ключниками дедалі розгоряється. Великий Дух Астрагор — запеклий ворог часівників — зненацька погоджується допомогти їм, маючи власний інтерес. Адже тільки він знає, що Пурпуровий Квіт криє чимало таємниць, і одна з них — прокляття ЧорноКлюча, яким володіє Василина.

Відгуки про книгу «Часове серце»

Тут можете залишити
свій відгук про товар

Відгук
Коментар
Осталось

Оцінка

Кому:
Тема:
Закрити коментар до відгуку
Рецензії

Рецензия на книгу Часове серце
2020-02-18 12:27:57

Як же я тепер радію, що вирішила продовжити знайомство з циклом «Часодії» Наталії Щерби і не зупинилася на першій частині. Адже роман «Часовий ключ» залишив мене в змішаних почуттях – начебто цікавий незвичайний світ, але якось по-дитячому написано.

Книга «Часове серце» - друга частина циклу про часодіїв, що складається з шести романів. І вона справила на мене велике враження. Історія перевтілилась в щось дивовижне, герої розкрилися, їх вчинки стали більш зрозумілими та свідомими.

Книга «Часове серце» починається з того, що Василила, Феш, Льошка та інші ключники потрапляють на Осталу (нашу Землю) в звичайний літній табір.

Саме там має розцвісти Пурпуровий Квіт, перед яким ключники повинні загадати єдине бажання – новий Часовий Розрив – і врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення.

Ось тільки не у всіх благі наміри щодо Пурпурового Квіту, а тому Василині та її друзям доведеться розгадувати плани ворогів, бути дуже обережними, вчитися довіряти один одному та випробувати на міцність власні сили.

Для мене цикл «Часодії» - це Гаррі Поттер по-українськи. Мається на увазі не схожість сюжетів, адже вони абсолютно відрізняються, а сама атмосферність, повнота історії та захопленість світом. І я дуже рада, що ця серія створена українською письменницею.

Чим ще вражає книга «Часове серце», так це поєднанням звичайного повсякденного та невідомого фантастичного. З одного боку, більшість подій розгортаються в звичайнісінькому спортивному таборі. А оскільки раніше я дуже часто відвідувала такі табори, то зразу пройнялася атмосферою роману з галасливими хлоп'ятами, посиденьками біля вогнища, захоплюючими груповими іграми, тренуваннями на свіжому повітрі та ін.

З іншого боку, героям роману постійно доводиться мати справу з часодійство: вдосконалювати свої здібності, мандрувати у минуле, подорожувати у часі.

І такий контраст дуже приваблює: ось ти сидиш разом з друзями в їдальні та базікаєш про неважливе, а в іншу мить ти вже зупиняєш час чи то мандруєш в замок Зміулан, щоб зустрітися з загадковим Духом Астрагором.

Таке незвичайне поєднання я зустрічала тільки в книжках українських фантастів Сергія та Марини Дяченків, тому книга «Часове серце» трішки нагадує мені їх романи.

Також в другій частині ми знайомимося з деякими новими героями. Мене дуже зацікавила Захарра – сестра та нібито зменшена копія зарозумілого Феша з зухвалим характером. Думаю, дівчинка ще себе покаже.

Для тих, хто вже познайомився зі світом чародіїв чи тільки збирається це зробити, я раджу: читайте, читайте і не пошкодуєте, адже це дивовижно яскрава історія, яка з кожною книжкою стає все більш насиченою, об'ємної і неповторною.

The Little Prince

Антуан де Сент-Экзюпери

182 
Купити
Дрімучий ліс. Шлях вовка

Анастасия Лавренишина

150 
Купити
Вгору