Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Рецензия на книгу Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

18.02.2020 13:27
Книга в данном обзоре:

Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

Автор: Кейт Феррацці, Тал Рез

Переводчик: Ірина Грип

Издательство: Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга

ISBN 978-617-12-1522-1

«Ніколи не їжте на одинці» – це практичний курс, який допомагає визначити мету та досягти її через побудову мережі кола друзів і знайомих, для максимально швидкого і ефективного вирішення будь-яких життєвих завдань.

Кейт Феррацці ділиться своїми методами заводити корисні знайомства та витискати з них найбільшу користь для усіх учасників. Книжка «Ніколи не їжте на одинці» дає неймовірно потужний поштовх для прагнення до успіху та дає практичні інструменти як його досягнути.

Хоч розвиток новітніх технологій пішов уперед, фундаментальні принципи побудови стосунків не змінилися. Як познайомитися, про що говорити і як звичайне знайомство перевернути на справжню дружбу – все це можна прочитати тут.

Також в книзі автор пропонує свою власну рейтингову систему контактів, які допомагають спілкуватися з друзями, знайомими та колегами без будь-яких проблем. Ви дізнаєтеся як розпалити інтерес незнайомої людини до себе та зав’язати міцні товариські стосунки. Ви по-новому подивитеся на можливості, що пропонують соціальні мережі, такі як Twitter Facebook Instagram, LinkedIn та багато іншого.

Книга адресована широкому колу читачів, оскільки вчить як спілкуватися з людьми не залежно від вашого соціального статусу та матеріального достатку. Тому не має значення чи ви успішний бізнесмен, чи домогосподарка, чи студент, ця книжка безсумнівний mast have вашої книжкової полиці.

Разделы в которых можно найти данную рецензию:

Отзывы

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх