Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Рецензия на книгу Корабель наречених

18.02.2020 13:27
Книга в данном обзоре:

Корабель наречених

Автор: Джоджо Мойес

Переводчик: Валерія Бондар

Издательство: Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга

ISBN 978-617-12-5125-0

Відома британська письменниця Джоджо Мойєс ­ автор захопливих романів про кохання, котрі у світі користуються шаленою популярністю. Її знаменита трилогія про Луїзу Кларк («До зустрічі з тобою», «Після тебе», «Та сама я») підкорила жіночу половину світу та була з успіхом екранізована. Сюжети книг Джоджо Мойєс досить захопливі, часом непередбачувані і завжди з хепі­ендом.

Роман «Корабель наречених» був написаний за вісім років до славнозвісної трилогії, але і він припав до душі читачам. Сюжет книги вибудовується довкола історичного факту, навіть можна назвати його феноменом: після закінчення Другої світової війни з Австралії до Великобританії відправився військовий корабель авіаносець «Вікторія» з шістьма сотнями австралійських наречених британських військових. Підчас війни британські війська базувалися в Австралії (щоб відбити наступ Японії, котра хотіла захопити цю країну), у вільні від служби дні військові знайомилися з австралійками, закохувалися, поспіхом реєстрували шлюб і відправлялися на інші місця дислокації, а після закінчення військових дій надсилали виклики дружинам, щоб ті приїхали в Британію на постійне місце проживання. Наречених доправляли військові кораблі. І це не вигадка авторки ­ такі події дійсно відбувалися.

Отже, влітку 1946 року авіаносець «Вікторія» приймає у свої нетрі досить незвичних, як на військовий корабель, пасажирів ­ шістсот молодих дружин, для яких тісні каюти й не дуже прилаштований для їх потреб внутрішній простір судна стане домівкою на шість довгих тижнів мандрівки. Власне, сам роман «Корабель наречених» це розповідь про півторамісячну мандрівку, про великі сподівання жінок стати достойною дружиною своєму обранцеві, гідною партією й супутницею. Кожна з них побоюється, що поспішний шлюб з майже незнайомим чоловіком несе в собі загрози вимріяному щастю. Як прийме їх родина чоловіка? Як австралійка звикне до британського життя? Але найбільше панянки бояться термінових телеграм на кшталт: «Не приїжджай, не чекаю». Були й такі, котрі їх отримали.

Джоджо Мойєс виокремлює чотирьох сусідок по каюті: Маргарет, Френсіс, Евіс, Джин і розповідає їх кардинально несхожі історії. Вони головні діючі особи. Їх долі вражають своєю мінливістю та несподіваним щастям. Письменниця розшаровує роман на два часові простори: 1946 рік і 2002. Старенька героїня, мандруючи Індією натрапляє на рештки корабля «Вікторія», починає згадувати свою мандрівку й розповідає свою історію онучці. Ця старенька бабця ­ одна з чотирьох героїнь, але хто саме ­ невідомо до останньої сторінки.

«Корабель наречених» ­- чудовий, захопливий роман. Рекомендую!

Разделы в которых можно найти данную рецензию:

Отзывы

0

Я бы поспорила что у Джоджо Мойес все книги с хеппи-эндом, наоборот она отличается от других авторов довольно плаксивыми финалами.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх