Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Рецензия на книгу Автомобіль із Пекарської

18.02.2020 13:27
Книга в данном обзоре:

Автомобіль із Пекарської

Автор: Андрій Кокотюха

Издательство: Фоліо

Серия: Ретророман

ISBN 978-966-03-7352-5

Андрій Кокотюха - відомий український письменник, автор чисельного художнього доробку різножанрових і різновікових творів, знаний автор сценаріїв успішних кінострічок. Твори автора досить часто здобувають літературні нагороди та користуються попитом у читачів. Чи не найбільшою популярністю серед них вирізняються детективи.

«Автомобіль з Пекарської» - продовження циклу ретродетективів Андрія Кокотюхи про кмітливого адвоката Климентія Кошового, котрий через певні обставини змушений був покинути Київ і перебратися до австро-угорського Львова. Загалом, це третій з семи ретророманів.  

Традиційно дія твору відбувається у Львові, час дії – 1911 рік. І, хоча головний герой не є детективом чи слідчим, і, здавалось, ну ніяк не пов'язаний зі злочинами й їх розкриттям, доля вперто штовхає його у саму гущу подій, де Клим просто змушений приміряти на себе роль слідчого. Цього разу перед Климом Кошовим стоїть на перший погляд занадто складне завдання, і як тільки детектив-аматор починає смикати за мотузки, ця складна справа виявляється ще й пікантною. Бо Львів не стояв осторонь європейських тенденцій у сфері розваг, зокрема: красиві автомобілі, кокаїн, клуб насолоди «Доміно», мазохізм і содомія. Ну ясна ж річ, що так розважалась заможна молодь, одним словом – богема.

Єдина дочка бориславського нафтового магната Агнеля Радомська ніколи не знала заборон, буквально купалася в батькових грошах. Її забаганки відразу ж виконувалися: окрема вілла на Пекарській, власний автомобіль даймлер, котрим правила сама, утіхи, стосунки з кримінальним авторитетом Сілезьким, скандали й епатаж – все це про неї. Одного ранку молоду панянку знаходять вбитою у автомобілі на власному подвір’ї. На пограбування несхоже, на нещасний випадок теж. Вбивство однозначно. Кому ж була вигідна смерть скандальної особи? Чи могла Агнеля комусь перейти дорогу? Чи вивідала чиюсь страшну таємницю? А може її смерть то страшна помста мільйонеру батьку?

Підозри падають на відомого нам з попередніх книг цього циклу кримінальника Сілезького. Кошового ж злочинці «просять» приватно розслідувати справу й домогтися виправдання Сілезького, бо той дійсно не вбивав коханої. Отож Клим разом зі своїм напарником Шацьким вміло береться до справи, ну і як годиться витягує на білий світ ну зовсім неприємні речі про Агнелю, про забави багатіїв та їх оточення. Тут ми знову зустрічаємося з героями попередніх книг: Магдою Богданович, Мареком Віхурою, Єжи Тимою, Карлом Ліндою.

Інтрига детективу «Автомобіль з Пекарської» майстерно притримана автором до самого фіналу роману. Роль убивці по черзі було приміряно чи не на кожного героя, крім Кошового й Шацького звісно. Андрій Кокотюха вдало стилізував львівську атмосферу богемного життя початку двадцятого століття.

Наступна книга серії – «Різник з Городоцької».

Разделы в которых можно найти данную рецензию:

Отзывы

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх