Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "За лаштунками в музеї"

Купить книгу "За лаштунками в музеї"Купить книгу "За лаштунками в музеї"Купить книгу "За лаштунками в музеї"Купить книгу "За лаштунками в музеї"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:177360

Характеристики книги "За лаштунками в музеї"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

352

Переводчик:

ISBN:

978-617-7279-67-8

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

415 г

Описание книги «За лаштунками в музеї»

Головна героїня роману, Рубі Леннокс, починає опис життя від моменту зачаття, та з ходом сюжету виявляється, що розповідь про будь-кого із нас треба починати значно раніше: особиста історія нерозривно переплітається з великими...

Купить другие книги автора

Руїни бога

Кейт Аткінсон

195 
Купить
5.00 Життя за життям

Кейт Аткінсон

185 
Купить

Описание книги «За лаштунками в музеї»

Головна героїня роману, Рубі Леннокс, починає опис життя від моменту зачаття, та з ходом сюжету виявляється, що розповідь про будь-кого із нас треба починати значно раніше: особиста історія нерозривно переплітається з великими подіями доби, міста складаються з нашарувань усіх епох, у які вони існували, а будь-яка сім’я принаймні наполовину складається з родинних скелетів у шафі. 

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для усіх поціновувачів якісної сучасної психологічної прози.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Ця злегка сюрреалістична історія, де від трагедії до водевілю один крок, а римські легіонери сусідують із йоркширськими фермерами ХІХ століття та пілотами часів Другої світової війни, запрошує читачів до археологічних розкопок у родинній та історичній пам’яті.

 

ПРО АВТОРКУ

Кейт Аткінсон ― британська письменниця, нагороджена Орденом Британської імперії, тричі лауреатка престижної літературної премії Costa Book Awards. Її перший роман «За лаштунками в музеї» було оцінено вище, ніж книжку знаменитого Салмана Рушді, а серію бестселерів про приватного детектива Джексона Броуді Стівен Кінг назвав «головним детективним проектом десятиліття». За роман «Життя після життя» Кейт Аткінсон здобула нагороду British Book Awards (2013) у номінації «Автор року».

 

ВІДГУКИ

Негідники, бунтівники, невдахи та зрадники. Вони можуть бути в кожній сім’ї, але їх рідко описують з такою влучністю та в’їдливістю, як у цій книжці.

Washington Times

 

Ця історія, що описує кілька поколінь напрочуд проблемної йоркширської сім’ї, стала одним із найдотепніших британських романів за багато років.

New York Times Book Review

 

ЦИТАТИ

Лоренс думав про дім. Останнім часом він багато про нього думав, про холодний північний дім, де минуло його дитинство. Про рівні поля й голі лисі горби, де рослинам і тваринам доводилося боротися за виживання, а родючість, яка тут затоплювала краєвид гарячим парким супом, старанно плекали.

***

Я пішла наступного ранку, вдосвіта, коли Джанкарло спав. Я не забрала із собою нічого, крім брунатних, як горішок, дівчаток, і спробувала чимшвидше дати дьору із чужого життя, у якому оселилася самозванкою.

***

Як життю вдається бути одночасно таким солодким і таким гірким водночас? Ну як? Зі стадіону чути радісний гамір. Джудіт Купер ляскає осу екзаменаційним зошитом. Розуміння чигає одразу за межею досяжного. Десь на високій полиці чи під паркетом сховано ключ. Ключ до чого? До шафи із загубленим майном, до чого б то ще.

Отзывы о книге «За лаштунками в музеї»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Везіть тіла

Гіларі Мантел

170 
Купить
Где живет счастье

Джоджо Мойес

100 
Купить
После тебя

Джоджо Мойес

100 
Купить
Переход

Эндрю Миллер

224 
Купить

Разделы, в которых можно купить "За лаштунками в музеї"

Наверх