Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

З’єднання і військові частини сучасних Збройних Сил України в роки Другої світової війни: Матеріали до формування української військової традиції

Купить книгу "З’єднання і військові частини сучасних Збройних Сил України в роки Другої світової війни: Матеріали до формування української військової традиції"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:122796

Характеристики книги "З’єднання і військові частини сучасних Збройних Сил України в роки Другої світової війни: Матеріали до формування української військової традиції"

Издательство:

Год издания: 2015

Количество страниц:

216

Язык:

Украинский

ISBN:

978-617-664-067-7

Переплёт:

Ламинированный - мягкий

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

462 г

Описание книги «З’єднання і військові частини сучасних Збройних Сил України в роки Другої світової війни: Матеріали до формування української військової традиції»

Довідник пропонує читачеві короткі нариси історії тих об’єднань, з’єднань і військових частин сучасних Збройних Сил України, які брали безпосередню участь у боях Другої світової війни. На основі матеріалів військов...

Описание книги «З’єднання і військові частини сучасних Збройних Сил України в роки Другої світової війни: Матеріали до формування української військової традиції»

Довідник пропонує читачеві короткі нариси історії тих об’єднань, з’єднань і військових частин сучасних Збройних Сил України, які брали безпосередню участь у боях Другої світової війни. На основі матеріалів військових архівів України та інших країн, історичних формулярів військових частин, а також спогадів і досліджень ветеранів цих формацій уперше в історіографії України подано достатньо повний перелік і коротку історію основних бойових частин Збройних Сил України, які не лише задіювалися у боях, але й відзначилися у них. Про це свідчать їхні численні нагороди, гвардійські звання та почесні найменування. Довідник є свідченням великого внеску з’єднань і військових частин сучасних українських збройних сил у справу перемоги над нацизмом.
Для наукових працівників, викладачів вищих навчальних закладів і шкіл, курсантів та студентів, а також для всіх, хто цікавиться історією Другої світової війни та історією Збройних Сил України.

Михайло Слободянюк
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «З’єднання і військові частини сучасних Збройних Сил України в роки Другої світової війни: Матеріали до формування української військової традиції»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх