Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись"

Купить книгу "Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись"Купить книгу "Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись"Купить книгу "Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись"Купить книгу "Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:156480

Характеристики книги "Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись"

Год издания:

2017

Количество страниц:

208

Составитель:

ISBN:

978-617-12-3862-6

Переплёт:

3 - мягкий

Формат:

70×90/32 (107x165 мм)

Вес:

160 г

Описание книги «Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись»

З того часу, як ви побачили дві заповітні смужки на тесті, ви знаєте: ваше життя вже не буде колишнім. Вагітність і перший рік життя малюка — чарівний і неповторний час, час радості і хвилюючого очікування щастя. Але раз...

Описание книги «Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись»

З того часу, як ви побачили дві заповітні смужки на тесті, ви знаєте: ваше життя вже не буде колишнім. Вагітність і перший рік життя малюка — чарівний і неповторний час, час радості і хвилюючого очікування щастя. Але разом із захватом приходить хвилювання та невпевненість. Переживання, чи нормальним є те, що ви відчуваєте під час вагітності, чи все добре з малюком. Для спокою майбутньої матусі ми зібрали в цьому блокноті найважливішу інформацію про розвиток маляти до народження і в перший рік після нього. Тепер не потрібно хвилюватися, просто відкривши блокнот на потрібній сторінці, ви знайдете усі необхідні поради та розяснення.

Цей блокнот створено, щоб стати скарбничкою найпотаємніших спогадів, про те, як ви носили дитинку під серцем, про день, коли він народився, про перші місяці його життя. Коли малюк подорослішає, такі записи стануть справжнім скарбом, ви будете повертатися до них знову і знову.

Отзывы о книге «Я мама. Як весь день крутитись і не заморитись»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх