Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Відверта розмова про жіноче здоров’я"

Купить книгу "Відверта розмова про жіноче здоров’я"Купить книгу "Відверта розмова про жіноче здоров’я"Купить книгу "Відверта розмова про жіноче здоров’я"Купить книгу "Відверта розмова про жіноче здоров’я"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:170044

Характеристики книги "Відверта розмова про жіноче здоров’я"

Год издания:

2018

Количество страниц:

256

Переводчик:

ISBN:

978-617-12-4754-3

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70x102/32 (130x170 мм)

Вес:

250 г

Описание книги «Відверта розмова про жіноче здоров’я»

Автор, популярна блогерка і прекрасна лікарка, доктор Наталя, прагне зруйнувати вкорінені у свідомості кількох поколінь стереотипи про жіноче здоров’я. Дотримуючись цих стереотипів, жінки в кращому випадку не досягають п...

Описание книги «Відверта розмова про жіноче здоров’я»

Автор, популярна блогерка і прекрасна лікарка, доктор Наталя, прагне зруйнувати вкорінені у свідомості кількох поколінь стереотипи про жіноче здоров’я. Дотримуючись цих стереотипів, жінки в кращому випадку не досягають прогресу, а в гіршому — завдають собі шкоди.

Просто й доступно, з невичерпним оптимізмом і повагою до читача доктор пояснює складні та важливі речі: що необхідно знати сучасній жінці про лікарів і пацієнтів, мікрофлору й гормони. Автор зазначає, які нюанси допоможуть установити точний діагноз, які аналізи його підтвердять, а на які ви просто викинете купу грошей; як лише з одного погляду на рецепт визначити, що перед вами непрофесійний та недобросовісний лікар, та ще багато іншого про вагітність, менопаузу, замісну гормональну терапію…

 

Перша частина книжки дуже відверта й дуже особиста. Вона про труднощі діалогу між лікарем і пацієнтом, про маркери та ситуації, коли «необхідно змінювати лікаря» або щось змінити «в консерваторії». Я не прагну очорнити колег чи навчити пацієнтів бути собі лікарем, але іноді в сьогоднішніх реаліях дії лікарів та невиправдані сподівання пацієнтів бажано виявляти, щоб більше так не робити.

Ваш доктор Наталя

Отзывы о книге «Відверта розмова про жіноче здоров’я»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх