Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО

Книга "Відьмак. Меч призначення"

5.00
1 отзыв
Артикул:124669
Купить книгу "Відьмак. Меч призначення"
Кликните на картинку для расширенного просмотра

Характеристики книги "Відьмак. Меч призначення"

Год издания:

2016

ISBN:

978-617-12-0498-0

Серия:

Відьмак

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Количество страниц:

368

Вес:

315 г

Описание книги «Відьмак. Меч призначення»

Друга книга із серії “Відьмак” польського письменника-фантаста Анджея Сапковського була представлена широкому загалові 1992 року. Лише 2016 року харківське видавництво “Клуб сімейного дозвілля” надрукувало “Відьмак. Меч призначення” українською мовою. Втім, задовго до цієї події читачі, що познайомились з романом російською або польською, змогли поринути у художній світ книги, відчути його самобутність та близькість до сьогоденних реалій.

Купити книгу “Відьмак. Меч призначення” варто, насамперед, тим, хто вже прочитав першу збірку з циклу. Але й “початківці” зможуть без особливих труднощів зрозуміти особливості сюжетних ліній.

Головний персонаж, як і у інших романах, — відьмак Ґеральт з Ривії, борець з потойбічними монстрами. Якось він збагнув, що світ накриває хвиля зла, безкомпромісності, жадібності та жаги до збагачення будь-якою ціною.

Представники роду людського, починаючи від князів і аж до селюків, ненавидять й убивають не тільки одне одного, але й ні в чому не винних мавок-дріад, ельфів, гномів, морських жителів та інших таємничих істот. Відьмак не може просто так спостерігати. Він вирішує будь-що зупинити безлад. Рушійною силою для нього виявляється кохання та усвідомлення того, що щирі людські почуття, такі як відданність та самопожертва, йому таки властиві.

Книга “Відьмак. Меч призначення” містить дуже цікавий момент — Ґеральт, кремезний біловолосий чолов’яга з надзвичайними здібностями та вражаючою силою, стає названим батьком. Його донька — маленька Цірі з чарівними зеленими очима, котру відьмак врятував від нападу ворога з-за південних гір.

Книга “Відьмак. Меч призначення”, купить яку українською мовою можна в нашому інтернет-магазині, стане найкращим засобом від нудьги та одноманітної буденності. Крім того, вона — дуже вдалий подарунок другові, який полюбляє фентезі.

Отзывы о книге «Відьмак. Меч призначення»

0
Відьмак. Меч призначення

Купив собі для колекції і ні разу не пожалкував про це. Книги реально цікаві, переклад якісний зі збереженням автентичності, гумор та "гострі" слівця просто клас!!!)) Єдине чого бракує, так це художнього наповнення, ілюстрацій... А в цілому все супер, купуватиму всю серію ;)

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Другие книги из серии «Відьмак»
Відьмак. Хрещення вогнем
Відьмак. Хрещення вогнем

Анджей Сапковський

103 
Купить
4.00Відьмак. Останнє бажання

Анджей Сапковський

105 
Купить
Відьмак. Сезон гроз

Анджей Сапковський

119 
Купить
Відьмак. Вежа Ластівки
Відьмак. Вежа Ластівки

Анджей Сапковський

103 
Купить
Відьмак. Володарка Озера
Відьмак. Володарка Озера

Анджей Сапковський

161 
Купить