Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Теплі історії до шоколаду


Теплі історії до шоколаду - купить и читать книгу
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1  отзыв
Артикул:57325

Характеристики книги "Теплі історії до шоколаду"

Издательство:

Год издания: 2017

Количество страниц:

144

Язык:

Украинский

ISBN:

978-966-2665-04-8

Переплёт:

Мягкий

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

174 г

Описание книги «Теплі історії до шоколаду»

Ця книжка - збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, суток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й ...

Купить другие книги автораФото книги "Теплі історії до кави"
5.00 Теплі історії до кави

Надійка Гербіш

120 
Купить
Мене звати Мар’ям

Надійка Гербіш

70 
Купить
Помаранчевий дарунок
Помаранчевий дарунок

Надійка Гербіш

50 
Купить
198 
Купить
Таке різне Різдво

Дзвінка Матіяш

120 
Купить
Пуанти для Анни

Надійка Гербіш

120 
Купить
19 різдвяних історій

Катерина Бабкіна

100 
Купить
Одного разу на Різдво
Одного разу на Різдво

Надійка Гербіш

100 
Купить

Описание книги «Теплі історії до шоколаду»

Ця книжка - збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, суток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

2-е видання.

Отзывы о книге «Теплі історії до шоколаду»

0

такі ж приємні та ароматні історії як гарячий шоколад

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Теплі історії до шоколаду
2020-02-18 13:27:57

Молода талановита письменниця із західної України Надія Гербіш – відомий автор невеличких, але дуже теплих оповідань. Саме збірка Гербіш започаткувала серію книг «Теплі історії» видавництва Брайт Букс, котра регулярно поповнюється колекціями коротеньких історій інших авторів.

Книга «Теплі історії до шоколаду» Надії Гербіш вперше вийшла друком в 2013 році, а 2017 її перевидали. Це справжній «комплімент» книзі, бо рідко яку українську книгу перевидають та випускають додаткові тиражі. Шалену популярність життєвих оповідань письменниці можна пояснити тією неповторною атмосферою, котру творить кожна оповідка. Просякнута ароматом кави, напоєна осіннім дощем, розтоплена гарячим шоколадом свідомість читача відпочиває від рутини буденності, занурюється в вигаданий світ, де немає турбот і клопотів. Це справжня магія паперової книги!

Кожне невеличке оповідання, неначе айсберг – має декілька рівнів сприйняття. Видимий: те про що сама історія; і невидимий: атмосфера в яку занурюється читач, плетиво зі слів, що немов навіюють, павутина значень і смислів, знаки природи і співвіднесеність з настроєм персонажа. Ці історії – справжня мозаїка, котра формує наше життя. На перший погляд – це все буденність, безкінечне повторення дій: ранкове прокидання, швидке сновигання по квартирі, збори на роботу або навчання і тут раптом справжній бунт індивіда проти сірості – плитка шоколаду. Саме вона переносить героя в світ відчуттів і спогадів, фокусує його на насолоді, що доступна кожному. Це головний секрет-рецепт щастя від Надії Гербіш. Плитка шоколаду і ти на хмарині щастя та радості.

Структурно збірку оповідань можна поділити на три головні частини. Перша – це своєрідні замальовки подорожнього. Надія Гербіш «куштує» деякі міста на смак: Люблін, Варшава, Відень, Лондон, Будапешт, Стамбул, Прага. Звісно міста пізнаються з кавою та шоколадом, все як і має бути. Головна героїня це сама письменниця.

Друга частина, найоб’ємніша, це власне самі коротенькі оповідання про все на світі: дружбу, кохання, смуток, натхнення, прикрощі, умиротворення, злагоду, пригоди і таке інше. Всі розповіді героїв щедро приправлені шоколадом. Цей смаколик виступає тут як ліки від усього на світі, як квиток у світ невимовної насолоди.

Третя частина має назву «101 щаслива намистина». Тут письменниця теж «пролазить» до сюжету і стає до справи. Вона формує 101 пораду, котра допоможе відчути щастя. Виявляється, все настільки просто. Все залежить від межі очікування від життя та ставлення до нього. Це надзвичайно цікаві секретики.

Збірка оповідань «Теплі історії до шоколаду» - надзвичайно приємний і позитивний читацький досвід, що може стати душевною розрадою і дієвою зброєю проти сірості буднів. 

Я знаю, що ти знаєш, що я знаю
Я знаю, що ти знаєш, що я знаю

Ірен Роздобудько

70 
Купить
Зграя

Анастасія Нікуліна

140 
Купить
Щасливий
Щасливий

Вікторія Гранецька

80 
Купить
Італія під мікроскопом
Італія під мікроскопом

Олеся Олендій

87 
Купить
Місто карликів 2
Місто карликів 2

Леся Романчук

51 
Купить

Разделы, в которых можно купить "Теплі історії до шоколаду"

Наверх