Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Суддя та його кат

Купить книгу "Суддя та його кат"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:151639

Характеристики книги "Суддя та його кат"

Год издания: 2017

Количество страниц:

112

Переводчик:

ISBN:

978-617-679-385-4

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

180 г

Описание книги «Суддя та його кат»

«Суддя та його кат» — один із ранніх творів відомого швейцарського письменника Фрідріха Дюрренматта, який приніс йому славу майстра детективного жанру. Вбивство лейтенанта поліції Шміда та його розслідування ...

Описание книги «Суддя та його кат»

«Суддя та його кат» — один із ранніх творів відомого швейцарського письменника Фрідріха Дюрренматта, який приніс йому славу майстра детективного жанру. Вбивство лейтенанта поліції Шміда та його розслідування стає для смертельно хворого комісара Берлаха останнім шансом перемогти Вічне зло в подобі затятого злочинця Ґастманна, двобій з яким він веде все своє життя. Але для цього йому доведеться теж одягнути маску і стати відстороненим гросмейстером шахової гри.

Повість буде цікава тим читачам, які в детективному сюжеті шукають не лише розгадку злочину, а й відповіді на вічні запитання: чому зло незнищенне, закон часто безсилий, а людська справедливість, заради відновлення Вищого закону та перемоги добра, іноді змушена йти кривими доріжками зла?

Фрідріх Дюрренматт
Швейцарія, 05.01.1921 - 14.12.1990

Фрідріх Дюрренматт - швейцарський письменник.

Читать полностью

Отзывы о книге «Суддя та його кат»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Суддя та його кат
2020-02-18 13:27:57

Всесвітньовідомий швейцарський автор романів і драм, лауреат премії Шиллера Фрідріх Дюрренматт до детективного жанру звернувся лише з однією метою – трішки підзаробити. Бо детективи продавалися краще, ніж глибоко філософські та новаторські, як на той час, п’єси Дюрренматта. Виробивши свій власний стиль в детективному жанрі, письменник здобув шалене визнання і читачі нарешті оцінили його ранні твори.

«Суддя та його кат» - багатовимірний детектив, де головну інтригу становить не, власне, пошук злочинця і розкриття подробиць злочину, а обставини що призвели до вбивства. Маючи філософську освіту, Фрідріх Дюрренматт «глибоко копає» в психології зловмисника, препарує саму природу кримінального злодіяння, на передній план виносячи саму ситуацію.

Сюжет, як на детектив, достатньо банальний: рано вранці на автошляху між швейцарськими містечками Тванн і Ламплінген в автівці знаходять вбитого місцевого лейтенанта поліції Ульріха Шміда. За розслідування справи береться досвідчений комісар поліції Ганс Берлах разом з напарником Чансом. Здається, ну просто немає ніяких зачіпок. Постать Шміда – хрестоматійний портрет звичайного поліцейського. Хоча він там щось копав під якогось Гастманна, але це було власне зацікавлення, своєрідне хобі. Тим часом, «вправний» слідчий Берлах видається якимось безпорадним. Ідеї підкидає лише «молодий-зелений» Чанс.

Фрідріх Дюрренматт відразу веде читача хибною стежкою ймовірних подій. Вводячи до сюжету швейцарського нувориша мільйонера Гастманна, під якого «копав» убитий Шмід, письменник неначе прямо натякає: «Ось, він злочинець». А що? Мотив є, можливості є. Тим більше, Берлах і Чанс дізнаються більше про замордованого колегу. Виявляється, Шмід під вигаданим ім’ям часто був завсідником своєрідних «вечірок» для обраних, що їх влаштовував Гастманн. А там обговорювались питання світового масштабу разом з мафією та державою з «новим устроєм». (Тут письменник натякає на гітлерівську Німеччину, бо дія детективу відбувається якраз перед війною, а ми пам’ятаємо, що Швейцарія була нейтральною країною, але виявилось, що не зовсім і нейтральною). Звісно тінь підозри падає на Гастманна, ба Шмід явно щось рознюхав. І Балах, і Чанс просто впевнені в цьому. Яким же стало здивуванням справжнє ім’я вбивці і, що найголовніше для Дюрренматта, мотив і ситуація злочину. Хоча, виявилось, що з самісінького початку Балах все знав. То чому ж дозволив слідству йти хибним шляхом? Що може пов’язувати комісара Балаха з Гастманном?

«Суддя та його кат» - тонко продуманий та чудово втілений інтелектуальний детектив, що бентежить і тримає увагу до останньої сторінки.

Легенда об Уленшпигеле
Легенда об Уленшпигеле

Шарль де Костер

60 
Купить
Дом на Тара-Роуд
Дом на Тара-Роуд

Мейв Бинчи

265 
Купить
Гедимін – некоронований король

Йонас Ужурка

232 
Купить
5.00Чувства с перерывом

Мэриан Кейз

230 
Купить
Токійська наречена

Амелі Нотомб

80 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
нет в наличии
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

246 
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Суддя та його кат"

Наверх