Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн - до 31 октября

Книга "Сила інтровертів"

Купить книгу "Сила інтровертів"Купить книгу "Сила інтровертів"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:139665

Характеристики книги "Сила інтровертів"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2017

Количество страниц:

368

Переводчик:

ISBN:

978-617-7279-84-5

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

450 г

Описание книги «Сила інтровертів»

Сьюзен Кейн - американська письменниця, автор популярних книжок з психології та відомих статей з інтроверсії. Вона навчала мистецтву ведення переговорів багатьох людей: від менеджерів високого рівня до випускників універси...

Описание книги «Сила інтровертів»

Сьюзен Кейн - американська письменниця, автор популярних книжок з психології та відомих статей з інтроверсії. Вона навчала мистецтву ведення переговорів багатьох людей: від менеджерів високого рівня до випускників університетів, що мріють отримати престижну роботу.

Книга "Сила інтровертів" українською мовою вперше друкується завдяки видавництву "Наш Формат".

При прийняті на роботу в вакансіях часто вказують такі критерії, якими повинен володіти кандидат, як комунікабельність, енергійність, впевненість у собі, адже в сучасному світ саме ці якості прийнято вважати головними та ключовими для досягнення успіху.

В світі, де суспільна думка має велике значення, де на тебе тиснуть з усіх боків, що робити людині яке не відповідає цим стандартам?

Сьюзен Кейн вважає, що спокійна, іноді стримана, не така енергійна та не така комунікативна людина, тобто інтроверт по характеру також може впоратися з важкими задачами, знаходити рішення на складні питання, ефективно вести переговори та успішно будувати кар’єру, не гірше екстравертів.

Спираючись на передові дослідження з психології та нейробіології, автора розкриває дивовижні відмінності між екстравертами та інтровертами.

Книга "Сила інтровертів" містить у собі надихаючі реальні історії про талановитих людей-інтровертів, що зробили великий внесок в розвиток суспільства, світової науки та культури.

Сьюзен Кейн дає практичні поради про те, як реалізувати свої таланти та амбіції, будучи інтровертом, як впливати на людей та керувати ними, виголошувати успішні промови, уникати неприємних ситуацій, використовуючи особливості характеру та спираючись на свої сильні сторони.

Книга "Сила інтровертів" стане у нагоді сором’язливим та тихим людям-інтровертам, які постійно сумніваються у своїх силах, проте хочуть досягти успіху в побудові кар’єри та особистому житті, залишаючись при цьому самим собою, а також екстравертам, що хочуть  краще розуміти своїх антиподів.

Отзывы о книге «Сила інтровертів»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Прокачай свой мозг!
Прокачай свой мозг!

Максимилиан Тайхер

160 
Купить
Тайна природы женщины

Анна Ковалевская

212 
Купить
Как быть осознанным

Анна Барнс

120 
Купить
Наверх