Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Шантарам


Шантарам - купить и читать книгу
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Шантарам - купить и читать книгу
Шантарам - купить и читать книгу
5.00
4  отзыва
Артикул:137285

Характеристики книги "Шантарам"

Издательство:

Год издания: 2020

Количество страниц:

800

Язык:

Украинский

Переводчик:

ISBN:

978-617-7409-51-8

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

682 г

Описание книги «Шантарам»

Грегорі Девід Робертс видав книгу « Шантарам » в Австралії у 2003 році. В російськомовному варіанті видання з'явилося в 2010, і з того часу користується величезним попитом. Зважаючи на це, «Шантарам&raq...

Купить книгу "Шантарам" в других изданиях, а также другие книги автора

акция


Книга "Шантарам (комплект из 2 книг)" обложка
5.00 Шантарам (комплект из 2 книг)

Грегори Дэвид Робертс

160 136
Купить


4.83 Шантарам

Грегори Дэвид Робертс

250 
Купить

Грегори Дэвида Робертса “Шантарам”
4.71 Шантарам

Грегори Дэвид Робертс

280 
Купить
акция
Тінь гори (комплект з 2 книг)

Грегорі Девід Робертс

120 96
Купить

Описание книги «Шантарам»

Грегорі Девід Робертс видав книгу «Шантарам» в Австралії у 2003 році. В російськомовному варіанті видання з'явилося в 2010, і з того часу користується величезним попитом. Зважаючи на це, «Шантарам» українською мовою також був виданий на батьківщині видавництвом «Країна мрій». Це майже автобіографічний твір, Грегорі Девід Робертс створив «Шантарам» на матеріалі власного досвіду.

Сюжет розгортається в 80-х роках ХХ століття. Центральний персонаж твору Лін, на прізвисько Шантарам, збігає з австралійської в'язниці і волею долі опиняється в індійському місті Бомбеї. Тут персонаж занурюється в кримінальне середовище, де проходить кола пекла. Шантарам займається продажем підроблених документів, є посередником в нелегальних оборудках, лікує жителів бомбейських нетрів, співпрацює з мафією, набуває героинової залежності. Іноді героя заарештовують, він проводить в місцях позбавлення волі по кілька місяців. Значний епізод в романі - експедиція в Афганістан, де Лін втрачає найкращого друга. На тлі цього життя Шантарам зустрічає драматичну любов.

Всі дійові особи роману «Шантарам» українською мовою вигадані автором, але описані події і об'єкти реальні. «Шантарам» українською, крім захоплюючого сюжету, цінний тим, що дає вичерпне уявлення про структуру кримінального середовища і життя в міських нетрях Бомбея.

5.00
Грегорі Девід Робертс
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «Шантарам»

0
Прекрасна книга про подорож життя

Ви коли-небудь хотіли відвідати Індію? Якщо так, то обов'язково прочитайте "Шантарам" і ви перенеетесь душею у цю країну, сидячи у себе вдома. Якщо ні, то після прочитання вам обов'язково захочеться відвідати. Це щось неймовірне, у цієї книги так яскраво, барвисто, цікаво описані реалії життя індійського суспільства! Але не тільки в культурі Індії тут "фішка", також дуже цікаво описана і доля головного героя. Після прочитання цього автобіографічного твору вам своє життя здасться сірим і нудним, вам захочеться урізноманітнити її. Плюсом також є і те, що книга дуже захоплююча і читається дуже легко. Особисто я легко читала по 70-100 сторінок в день, враховуючи те, який великий формат вона має. Ну що тут ще можна додати? Та багато чого, але не вистачає слів, щоб описати всі отримані від цієї книги емоції. Так що, читайте і ви самі все зрозумієте.

Ответить
0

Побоювалася купляти через переклад, бо не була знайома з цим видавництвом. Та все дарма, переклад чудовий, книжка дуже атмосферна. Замовила і другу частину)

Ответить
0
шантарам

Дуже атмосферний роман про стійкість духу, пошук себе та власне покликання

Ответить
0
Шантарам

Захоплюючий сюжет! Подарував книгу дружині, прочитала за тиждень, хоч і говорила, що дуууже багато сторінок. Вирішив і собі прочитати, ось вже більше половини прочитав, сюжет реально тримає в напрузі)

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Поцелуй, Карло!

Адриана Трижиани

434 
Купить
Исчезнувшая в облаках

Патрик Несс

311 
Купить
Летючі змії

Ромен Ґарі (Еміль Ажар)

151 
Купить
The Goldfinch

Донна Тартт

380 
Купить
Наверх