Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО

Книга "Шантарам"


Купить книгу "Шантарам"Купить книгу "Шантарам"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
4 отзыва
Артикул:137285

Характеристики книги "Шантарам"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

800

Переводчик:

ISBN:

978-617-7409-51-8

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

682 г

Описание книги «Шантарам»

Грегорі Девід Робертс видав книгу « Шантарам » в Австралії у 2003 році. В російськомовному варіанті видання з'явилося в 2010, і з того часу користується величезним попитом. Зважаючи на це, «Шантарам&raq...

Купить книгу "Шантарам" в других изданиях, а также другие книги автораКнига "Шантарам (комплект из 2 книг)" обложка
5.00 Шантарам (комплект из 2 книг)

Грегори Дэвид Робертс

160 
Купить


4.83 Шантарам

Грегори Дэвид Робертс

230 
Купить
Грегори Дэвида Робертса “Шантарам”
4.71 Шантарам

Грегори Дэвид Робертс

230 
Купить
Тінь гори (комплект з 2 книг)

Грегорі Девід Робертс

120 
Купить

Описание книги «Шантарам»

Грегорі Девід Робертс видав книгу «Шантарам» в Австралії у 2003 році. В російськомовному варіанті видання з'явилося в 2010, і з того часу користується величезним попитом. Зважаючи на це, «Шантарам» українською мовою також був виданий на батьківщині видавництвом «Країна мрій». Це майже автобіографічний твір, Грегорі Девід Робертс створив «Шантарам» на матеріалі власного досвіду.

Сюжет розгортається в 80-х роках ХХ століття. Центральний персонаж твору Лін, на прізвисько Шантарам, збігає з австралійської в'язниці і волею долі опиняється в індійському місті Бомбеї. Тут персонаж занурюється в кримінальне середовище, де проходить кола пекла. Шантарам займається продажем підроблених документів, є посередником в нелегальних оборудках, лікує жителів бомбейських нетрів, співпрацює з мафією, набуває героинової залежності. Іноді героя заарештовують, він проводить в місцях позбавлення волі по кілька місяців. Значний епізод в романі - експедиція в Афганістан, де Лін втрачає найкращого друга. На тлі цього життя Шантарам зустрічає драматичну любов.

Всі дійові особи роману «Шантарам» українською мовою вигадані автором, але описані події і об'єкти реальні. «Шантарам» українською, крім захоплюючого сюжету, цінний тим, що дає вичерпне уявлення про структуру кримінального середовища і життя в міських нетрях Бомбея.

5.00
Грегорі Девід Робертс
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «Шантарам»

0
Прекрасна книга про подорож життя

Ви коли-небудь хотіли відвідати Індію? Якщо так, то обов'язково прочитайте "Шантарам" і ви перенеетесь душею у цю країну, сидячи у себе вдома. Якщо ні, то після прочитання вам обов'язково захочеться відвідати. Це щось неймовірне, у цієї книги так яскраво, барвисто, цікаво описані реалії життя індійського суспільства! Але не тільки в культурі Індії тут "фішка", також дуже цікаво описана і доля головного героя. Після прочитання цього автобіографічного твору вам своє життя здасться сірим і нудним, вам захочеться урізноманітнити її. Плюсом також є і те, що книга дуже захоплююча і читається дуже легко. Особисто я легко читала по 70-100 сторінок в день, враховуючи те, який великий формат вона має. Ну що тут ще можна додати? Та багато чого, але не вистачає слів, щоб описати всі отримані від цієї книги емоції. Так що, читайте і ви самі все зрозумієте.

Ответить
0

Побоювалася купляти через переклад, бо не була знайома з цим видавництвом. Та все дарма, переклад чудовий, книжка дуже атмосферна. Замовила і другу частину)

Ответить
0
шантарам

Дуже атмосферний роман про стійкість духу, пошук себе та власне покликання

Ответить
0
Шантарам

Захоплюючий сюжет! Подарував книгу дружині, прочитала за тиждень, хоч і говорила, що дуууже багато сторінок. Вирішив і собі прочитати, ось вже більше половини прочитав, сюжет реально тримає в напрузі)

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Мой мальчик
Мой мальчик

Ник Хорнби

26 
Купить
Лондон во мне

Анук Журно-Дюрей

249 
Купить
5-я волна
5-я волна

Рик Янси

158 
Купить

The Earth, My Butt, and Other Big Round Things

Каролин Маклер

272 
Купить
Наверх