Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Що таке любов?"

Купить книгу "Що таке любов?"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:149150

Характеристики книги "Що таке любов?"

Издательство:

Год издания:

2016

Количество страниц:

32

Переводчик:

Иллюстратор:

ISBN:

978-617-614-151-8

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

86х122/16 (275x220 мм)

Вес:

350 г

Описание книги «Що таке любов?»

«ЛЮБОВ - ЯК ВЕСЕЛКА...» (ОСНОВОПОЛОЖНИЙ ФЕНОМЕН ІСНУВАННЯ) Любов - очікувані, трепетні, тривожні, болісні і радісні, травматичні і рятівні, але, однозначно, екзистенційно та психологічно потрібні стан...

Купить другие книги автора

Що таке краса?

Ейтан Борітцер

95 
Купить
Що таке смерть?

Ейтан Борітцер

95 
Купить
Що таке Бог?

Ейтан Борітцер

95 
Купить

Описание книги «Що таке любов?»

«ЛЮБОВ - ЯК ВЕСЕЛКА...»

(ОСНОВОПОЛОЖНИЙ ФЕНОМЕН ІСНУВАННЯ)

Любов - очікувані, трепетні, тривожні, болісні і радісні, травматичні і рятівні, але, однозначно, екзистенційно та психологічно потрібні стан, явище, в яких формується та існує особистість. Це слово, яке промовляється досить часто, належить до активного словника людства, але це явище, над яким замислюються значно рідше. Ейтан Борітцер запрошує читачів у знову, як і в інших книгах серії, багатовекторний простір любові, аби поміркувати над ще одним основоположним, заданим людині онтологічно-екзистенційно феноменом.

«Що таке Любов?» («What is Love?»), - ставлячи це запитання, Ейтан Борітцер дає максимальний перелік можливих відповідей, чим підводить до усвідомлення тотальності любові, її внутрішньої заданості, як того, що організовує життя людини, зв’язуючи в собі різні напрямки, зв’язки, стосунки та сфери її існування. А ще дуже важливий висновок: це феномен універсальний, який спроможний об’єднувати різних людей - незалежно від їх расової приналежності, віросповідання, національності, віку тощо. Саме любові привчає до толерантності, повазі до відмінностей в інших людях. І ще одне важливе твердження: любов - властивість не лише людей, вона притаманна усім, хто наповнює наш складний, але прекрасний світ.

Можна сказати, що книга Ейтана Борітцера «Що таке Любов?» є центральною книгою серії, адже саме Любов об’єднує в собі все, про що говорив автор з дітьми. Любов - це Бог. Любов - це Краса. І саме Любов стала однією із найважливіших причин необхідності говорити про Смерть, адже болісною її роблять саме втрата того, кого любимо і любов до життя.

І ще раз хочемо нагадати, що українське видання серії Ейтана Борітцера «Що таке?» унікальне тим, що це книга-білінгва. Отже, саме версія чернівецького Дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» додала ще один напрямок індивідуації маленької особистості - засвоєння іноземної мови.

Отзывы о книге «Що таке любов?»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
5.00Ведьмина служба доставки

Эйко Кадоно

132 
Купить
Четверо дітей та Ельф
Четверо дітей та Ельф

Джаклін Вілсон

81 
Купить
Dr. Seuss: A Classic Treasury

Доктор Сьюз

627 
Купить
Мрія Піноккіо

Ен Лейсен

175 
Купить
Где гора говорит с луной

Грейс Лин

431 
Купить
Наверх