Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Щастя в моїх руках

Купить книгу "Щастя в моїх руках"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:148402

Характеристики книги "Щастя в моїх руках"

Год издания:

2017

Количество страниц:

256

Переводчик:

ISBN:

978-617-679-355-7

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

320 г

Описание книги «Щастя в моїх руках»

У юності Іріса мріяла шити одяг, проте її батьки зробили все можливе, щоб їхня дочка здобула пристойніший фах. Тепер її життя рухається за найгіршим сценарієм – зі щоденною рутиною буднів і свят, у якій навіть почуття ко...

Купить другие книги автора

Щасливі люди читають книжки і п’ють каву
90 
Купить

Описание книги «Щастя в моїх руках»

У юності Іріса мріяла шити одяг, проте її батьки зробили все можливе, щоб їхня дочка здобула пристойніший фах. Тепер її життя рухається за найгіршим сценарієм – зі щоденною рутиною буднів і свят, у якій навіть почуття коханого чоловіка в’януть просто на очах. І, здається, вже ніщо не може цього змінити. А проте одного дня Іріса зважується на відчайдушну спробу оживити свою давню мрію. Так вона потрапляє до Парижа. Нові враження, нові люди, нове життя. Та чи зможе Іріса зберегти своє справжнє кохання? Чи зможе знайти себе справжню? Чи зможе прийняти виклик і вийти переможницею?

Аньєс Мартен-Люган
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «Щастя в моїх руках»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Щастя в моїх руках
2020-02-18 13:27:57

Книги французької письменниці Аньєс Мартен-Люган користуються надзвичайною популярністю по всьому світі. І, як тільки автор випускає чергове творіння, його відразу ж беруться перекладати європейськими мовами, зокрема українською. Перед нами новий роман Аньєс Мартен-Люган – сповнена надзвичайних емоції історія молодої кравчині Іріси, котра не побоялася поплисти проти течії.

«Щастя в моїх руках» - книга про втілення мрії та непрості взаємини на шляху до неї. Здавалося, ну чого бракувало Ірісі молодій дружині перспективного лікаря П’єра? Затишний дім, заможне життя, повага колег чоловіка і приятелювання з такими ж дружинами лікарів, як вона. Але все ж таки Іріса хотіла більшого. Самореалізації та визнання свого таланту. А талант вона мала – її неперевершені авторські вбрання привертали увагу загалу. Безперечно, в неї був хист до моделювання одягу, але не було шансу (і що найжахливіше – підтримки і віри близьких) на втілення своєї мрії. Затиснута в тугі обійми соціальної ролі «дружина лікаря», вона завжди натикалася на затісну золоту клітку поневоленої пташки. Не пам’ятала вона головного, що досягти щастя можливо самотужки і варто лише спробувати ступити крок у його напрямку. І вона наважилась….

Піврічне стажування в паризькому ательє пані Марти стало тим ковтком свіжого повітря, якого Іріса так потребувала. Нарешті її талант помітили і визнали, нарешті їй повірили і дали шанс. Героїня роману опиняється в такому бажаному для себе світі: світі модних показів, будинків моделей і кутюр’є. Це зовсім інший світ і Іріса почувається в ньому немов риба у воді. Але в ньому немає місця для П’єра, чоловіка кравчині, що поволі відсувається на задній план роману. А його місце поступово затупає Ґабрієль. Іріса вибудовує для себе новий всесвіт, обростає знайомствами у сфері моди, набирає клієнтуру. Ну ось – мрія перестала бути мрією і стала реальним життям. Чи можливо спинитися на досягнутому, чи може варто бажати більшого, чогось особистісного? Жіночого щастя, кохання, пристрасті? Відповідь на це питання розбавила медове життя Іріси ложкою дьогтю. Але, врешті, все до того йшло....

Це невеличкий, але надзвичайно цікавий роман, може стати справжнім уроком для людей, котрі не наважуються взяти віжки свого життя у власні руки і правити бал на свій розсуд. Це така мотиваційна художня проза загорнута в елегантну форму французького роману (романтичні вулиці Парижа, кав’ярні з духмяною випічкою, вишукано вбрані елегантні пані, навколо краса і ти теж причетна до неї). Книга для закоханих у все французьке.

Книга Путешествия
Книга Путешествия

Бернар Вербер

203 
Купить
Наши друзья Человеки
Наши друзья Человеки

Бернар Вербер

122 
Купить
Le Chevalier d'Eon

Tow Ubukata

251 
Купить

Я обіцяю тобі волю

Лоран Гунель

140 
Купить

Метелик

Анри Шарьер

225 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
нет в наличии
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

246 
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Щастя в моїх руках"

Наверх