Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Про Грінча, який украв Різдво"

Купить книгу "Про Грінча, який украв Різдво"Купить книгу "Про Грінча, який украв Різдво"Купить книгу "Про Грінча, який украв Різдво"Купить книгу "Про Грінча, який украв Різдво"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:185405

Характеристики книги "Про Грінча, який украв Різдво"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

64

Иллюстратор:

ISBN:

978-617-7563-59-3

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

60×84/8 (205x290 мм)

Вес:

315 г

Описание книги «Про Грінча, який украв Різдво»

Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого Грінча. Якось, напередодні свята, він вирі...

Купить другие книги автора

Дриад

Доктор Сьюз

179 
Купить

Описание книги «Про Грінча, який украв Різдво»

Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого Грінча. Якось, напередодні свята, він вирішує вкрасти у мешканців міста Хтовіль Різдво іграшки, наїдки та навіть ялинки. Грінча дратує радість і сміх інших. Чому?

Грінч не зносив Різдва! Взагалі! Ані в місті, ні в домі. Не питайте, чому, бо причини йому невідомі. Може, голову Грінчу прикрутили не так, як треба. Може, в нього була у новому взутті потреба. Та найбільш імовірно не майте мені за зле Що причина у серці. Було воно зовсім мале.

Але, здійснивши свій задум, Грінч розуміє, що не зміг зіпсувати свято, адже воно має дещо більше, ніж яскраві атрибути. «Про Грінча, який украв Різдво» відомий твір Доктора Сьюза, що вийшов далекого 1957 року, здобувши величезну популярність серед маленьких читачів. Книжка стала основою для кількох мультфільмів, а також екранізації, головну роль в якій зіграв відомий комедійний актор Джим Керрі. «Про Грінча, який украв Різдво» увійшла до рейтингів «100 найкращих ілюстрованих книжок» за версією School Library Journal та «100 найкращих дитячих книжок» Національної асоціації освіти США.

Українською книжка вийшла у перекладі Мар’яни Кіяновської з авторськими ілюстраціями Доктора Сьюза. «Про Грінча, який украв Різдво» сподобається читачам від трьох років.

Отзывы о книге «Про Грінча, який украв Різдво»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
5.00Хлопчик на ім'я Різдво

Метт Гейґ

145 
Купить
5.00Лист до Миколая

Юля Смаль

70 
Купить
Лесной карнавал
Лесной карнавал

Татьяна Комзалова

24 
Купить
День народження ялинки

Оксана Була

150 
Купить
Наверх