Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Природознавство. Інтегровані уроки. Посібник для вчителя. 2 клас"

Купить книгу "Природознавство. Інтегровані уроки. Посібник для вчителя. 2 клас"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:175476

Характеристики книги "Природознавство. Інтегровані уроки. Посібник для вчителя. 2 клас"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

68

ISBN:

978-617-656-836-0

Переплёт:

3 - мягкий

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

150 г

Описание книги «Природознавство. Інтегровані уроки. Посібник для вчителя. 2 клас»

Посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Природознавство. Інтегровані уроки», до складу якого входить робочий зошит учня і методичні рекомендації для вчителів початкової школи щодо проведення інтегрова...

Купить другие книги автора

Описание книги «Природознавство. Інтегровані уроки. Посібник для вчителя. 2 клас»

Посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Природознавство. Інтегровані уроки», до складу якого входить робочий зошит учня і методичні рекомендації для вчителів початкової школи щодо проведення інтегрованих уроків.


Ретельно проаналізувавши навчальні програми і підручники, авторами були вибрані саме ті теми, які доцільно інтегрувати, не порушуючи логіки навчальних предметів. Об’єднання змісту навчальних дисциплін скорочує час і підвищує ефективність навчання, забезпечує емоційність, різнобічність, системність сприймання молодшими школярами об’єктів та явищ навколишнього світу.
За основу інтеграції взято навчальний предмет «Природознавство», який має інтегрований зміст, оскільки в ньому поєднуються основи знань з біології, географії, фізики, хімії, екології та астрономії. Це надає широкі можливості для поєднання його з іншими навчальними предметами, що викладаються у початковій школі.
До кожного розділу з навчального предмета «Природознавство» класі було рівномірно підібрано теми інтегрованих уроків, які рекомендовано проводити протягом двох академічних годин.
У навчально-методичному комплекті подано орієнтовний зміст 20 інтегрованих уроків та письмові завдання для учнів. На початку посібника пропонується перелік тем бінарних інтегрованих уроків, до яких розроблені методичні рекомендації.
Усі розробки уроків відповідають чинним навчальним програмам з природознавства, основ здоров’я, математики, літературного читання, образотворчого мистецтва і трудового навчання.
Навчальний матеріал посібника структуровано за рубриками, які передбачають виконання завдань певного виду.


Запропоновані матеріали допоможуть учителю в опануванні інтегративних педагогічних технологій, формуванні в учнів цілісної картини світу, систематизації знань, забезпеченні реалізації особистісно орієнтованого, розвивального навчання молодших школярів.

Отзывы о книге «Природознавство. Інтегровані уроки. Посібник для вчителя. 2 клас»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх