Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак"

Купить книгу "Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак"Купить книгу "Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак"Купить книгу "Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак"Купить книгу "Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:176849

Характеристики книги "Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак"

Издательство:

Год издания:

2017

Количество страниц:

263

ISBN:

978-617-00-3174-7

Переплёт:

3 - мягкий

Формат:

60×84/8 (205x290 мм)

Вес:

150 г

Описание книги «Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак»

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 3-му класі (ІІ семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 ...

Описание книги «Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак»

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 3-му класі (ІІ семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 p.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак (К. : Видавництво «Генеза», 2013).

Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування предметної, зокрема природознавчої компетентності школярів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про неживу та живу природу, основ екологічних знань; опанування способів навчально-пізнавальної та природо-охоронної діяльності; формування ціннісного ставлення до природи та людини (формування наукової картини світу; формування елементарних уявлень про об’єкти і явища природи, їхні взаємозв’язки у системі «нежива природа — жива природа», «природа — людина»; формування способів навчально-пізнавальної й природоохоронної діяльності; опанування елементарних дослідницьких умінь; набуття досвіду природоохоронної діяльності та застосування його у життєвих ситуаціях; засвоєння норм етичного ставлення до природи; виховання любові до природи рідного краю; ознайомлення з традиціями шанобливого ставлення українського народу до природи), а також міжпредметних (дослідницької, формування наукової картини світу) та ключових компетентностей (вміння вчитися, інформаційно-комунікативної, соціальної, громадянської, загальнокультурної, здоров’язбережувальної).

Задля зручності використання всі розробки розміщено на окремих аркушах. Поля для записів дають змогу творчому вчителеві, користу-ючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.

Для вчителів початкової школи.

Отзывы о книге «Природознавство. 3-й клас. 2 семестр за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх