Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник"

Купить книгу "Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник"Купить книгу "Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник"Купить книгу "Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:123727

Характеристики книги "Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник"

Год издания:

2010

Количество страниц:

344

ISBN:

978-966-10-0979-9

Переплёт:

твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

585 г

Описание книги «Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник»

Це перший навчальний посібник для вивчення політичної географії України в контексті її геополітичних проблем. У посібнику розкрито предмет і завдання політичної географії та геополітики, їхнє місце в системі знань та практично...

Описание книги «Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник»

Це перший навчальний посібник для вивчення політичної географії України в контексті її геополітичних проблем. У посібнику розкрито предмет і завдання політичної географії та геополітики, їхнє місце в системі знань та практичної діяльності. Обґрунтовано теоретичні основи, методологію та методику політико-географічних досліджень. Зроблено огляд історії політико-географічних та геополітичних ідей. Охарактеризовано особливості формування і параметри державної території та державних кордонів. Детально проаналізовано особливості адміністративно-територіального устрою України, відображено політико-географічні проблеми функціонування столиці та Збройних сил України. Розкрито територіально-етнополітичну структуру українського суспільства, політико-географічне значення міжрелігійних та міжконфесійних відносин. Висвітлено особливості електоральної географії України. Обґрунтовано основні напрями внутрішньої та зовнішньої геополітики держави. Для студентів та викладачів географічних і політологічних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти, майбутніх фахівців у галузі міжнародних відносин, усіх, хто цікавиться українознавчою проблематикою.

Мирослав Дністрянський
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «Політична географія та геополітика України. Навчальна посібник»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх