Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів"

Купить книгу "Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів"Купить книгу "Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів"Купить книгу "Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів"Купить книгу "Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:183245

Характеристики книги "Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

240

ISBN:

978-966-948-000-2

Переплёт:

твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

295 г

Описание книги «Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів»

Джордж Росс розкриває суть стратегій, якими він послуговувався, працюючи у Дональда Трампа та інших нью-йоркських магнатів. Запрошуючи читачів за лаштунки бізнес-світу, автор висвітлює вісім ключових аспектів ведення успішних ...

Купить другие книги автора

Описание книги «Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів»

Джордж Росс розкриває суть стратегій, якими він послуговувався, працюючи у Дональда Трампа та інших нью-йоркських магнатів. Запрошуючи читачів за лаштунки бізнес-світу, автор висвітлює вісім ключових аспектів ведення успішних переговорів. Зокрема, він докладно пояснює, як можна раціонально використати свої переваги і звести до мінімуму вади, як визначити стратегічні плани опонентів і захистити власні інтереси. Вам не доведеться ламати голову і над тим, як успішно провести переговори з «непростими» людьми, чи варто при цьому займати жорстку позицію, не доведеться самотужки дізнаватися, як укладати угоди телефоном та електронною поштою, для чого потрібно підписувати документи, що не мають юридичної сили. І найголовніше: ви зрозумієте, що ключову роль у будь-яких переговорах відіграють людські стосунки і що нерідко саме вони обумовлюють нищівну поразку або приголомшливий успіх.

«Переговори у стилі Трампа» — це сукупність законів, стратегій, принципів і навіть хитрощів, до яких ви можете вдаватись і при веденні ділових переговорів, і в повсякденному житті. Книга стане у пригоді всім, хто прагне навчитися вишукано і майстерно обходити своїх суперників.

Отзывы о книге «Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Переговори у стилі Трампа. Ефективні стратегії і прийоми майстерного ведення бізнес-переговорів"

Свернуть Развернуть
Наверх