Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО

Книга "П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя"

Купить книгу "П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя"Купить книгу "П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя"Купить книгу "П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя"Купить книгу "П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
3 отзыва
Артикул:131961

Характеристики книги "П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя"

Год издания:

2017

Количество страниц:

36

Иллюстратор:

ISBN:

978-617-679-220-8

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×108/8 (265x340 мм)

Вес:

680 г

Описание книги «П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя»

Талановиті автор та художник в тандемі створили дещо надзвичайне! Зустрічайте книгу-квест « П'єр і місто лабіринтів » у великому форматі. « П'єр і місто лабіринтів » - це можливість для кож...

Купить другие книги автора

Описание книги «П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя»

Талановиті автор та художник в тандемі створили дещо надзвичайне! Зустрічайте книгу-квест «П'єр і місто лабіринтів» у великому форматі.

«П'єр і місто лабіринтів» - це можливість для кожного бажаючого стати справжнім детективом. Разом із П'єром вирушити на пошуки викраденого Каменю Лабіринту, позмагатися в спритності з таємничим містером Іксом.

Камінь Лабіринту здатний перетворити все місто на лабіринт. Люди вже почали плутатися та здіймати безлад. Тільки ти зможеш допомогти знайти і зупинити Містера Ікс. «П'єр і місто лабіринтів» розкриє твої особливі вміння, вирушай на пошуки вже зараз!

Книга «П'єр і місто лабіринтів» насправді чудова. Неймовірно деталізовані сцени в гаражі, на прощі міста, в кав’ярні, в музеї – це робить пошуки захопливими і ускладнює задачу. А ти приймаєш виклик? Тоді вперед! Уважніше розглянувши сторінки книги «П'єр і місто лабіринтів» ти помітиш багато незвичайного, чи то білого ведмедя за столиком кафе, чи статуй, які ожили і вказують тобі шлях.

Знайди вірну стежку у фантастичному лабіринті, користуйся вказівками, залишеними на сторінках, вони допоможуть розпізнати ключі, що ведуть до розгадки. Вирішуй спеціальні завдання разом з друзями та батьками і стань героєм!

«П'єр і місто лабіринтів» рекомендовано для дітей віком  7-9 років, проте ми, дорослі, теж уже відправилися на захопливі пошуки лабіринтом!

Отзывы о книге «П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя»

0
П’єр і місто лабіринтів

Купив на подарунок дитині, лишив собі... )))) Щось подібне я і сам малював у дитинстві, реально крутяцька книга, величезна, яскрава, цікава, деталізація просто супер!

Ответить
0
Книга супер!

Так багато деталей! Діти в захваті!

Ответить
0
Місто лабіринсів

ого, оце я розумію! і гра, і книга! рекомендований вік 7-9 років, але чесно - мені 30 і я не можу від неї відірватися! дуже дрібні і детальні персонажі, якщо придивитись то стільки смішних моментів можна розгледіти! однозначно рекомендую.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Чудо-городок
Чудо-городок

Александр Тихонов

110 
Купить
Моя фабрика моды
Моя фабрика моды

Аннелор Паро

291 
Купить
З ранку до ночі

Василь Федієнко

190 
Купить
Наверх