Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів"

Купить книгу "Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів"Купить книгу "Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів"Купить книгу "Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:176421

Характеристики книги "Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

256

ISBN:

978-966-03-8155-1

Переплёт:

твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

200 г

Описание книги «Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів»

Петро Кралюк (нар.1958 р.) — доктор філософських наук, професор, голова Вченої ради Національного університету «Острозька академія». Є автором численних робіт з історії культури України, зокрема її філософ...

Купить другие книги автора

Справжній Мазепа

Петро Кралюк

82 
Купить
162 
Купить
Марево революції

Петро Кралюк

51 
Купить
Ярослав Мудрий

Петро Кралюк

152 
Купить
Князі Острозькі

Ярослав Хаврук

47 
Купить
Справжній Мазепа

Петро Кралюк

72 
Купить

Описание книги «Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів»

Петро Кралюк (нар.1958 р.) — доктор філософських наук, професор, голова Вченої ради Національного університету «Острозька академія». Є автором численних робіт з історії культури України, зокрема її філософської думки. Створив власну концепцію історії філософії України, яка різниться від загальноприйнятої. Відомий також своєю історичною публіцистикою на шпальтах газет «День», «Дзеркало тижня» та сайті радіо «Свобода». Його перу належить низка романів і повістей («Шестиднев», «Лицар і смерть», «Діоптра», «Віднайдення раю»). У видавництві «Фоліо» вийшли друком книжки П. Кралюка «Справжній Мазепа», «Козацька міфологія України: творці та епігони», «Богдан Хмельницький: легенда і людина», де він подає дещо незвичний погляд на роль елітарних верств та козацтва в історії України, а також «Ярослав Мудрий».

У новій книзі П. Кралюка йдеться про непрості стосунки між українцями та їхніми предками й тюрками. Автор показує, що це були відносини між двома цивілізаціями (землеробською й кочовою), які часто мали конфронтаційний характер. Однак існувало й чимало прикладів «взаємодоповнення» та співробітництва. Звертається увага на історію відносин між слов’янським населенням нинішніх українських земель й аварами, булгарами, печенігами, половцями, торками, татарами, турками тощо. Особливо акцентується увага на стосунках між українським козацтвом, з одного боку, та Кримським ханством та Османською імперією, з другого. Показано, що в генезисі українського етносу помітну роль відіграли тюрки, а українська культура має чимало тюркських елементів.

Отзывы о книге «Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх