Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Підготовка перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій: монографія"

Купить книгу "Підготовка перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій: монографія"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:184108

Характеристики книги "Підготовка перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій: монографія"

Год издания:

2018

Количество страниц:

256

ISBN:

978-617-673-696-7

Переплёт:

мягкий

Формат:

60×88/16 (150x210 мм)

Вес:

350 г

Описание книги «Підготовка перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій: монографія»

У монографії представлено аналіз особливостей підготовки майбутніх перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій у професійній діяльності. Узагальнено досвід інформаційної підготовки переклад...

Купить другие книги автора

Описание книги «Підготовка перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій: монографія»

У монографії представлено аналіз особливостей підготовки майбутніх перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій у професійній діяльності. Узагальнено досвід інформаційної підготовки перекладачів в університетах Європи і Північної Америки.

Проведено огляд вітчизняних і міжнародних стандартів щодо підготовки і вимог до кваліфікації перекладача під кутом зору володіння ним інформаційними технологіями. Встановлено, що володіння інформаційно-комунікаційними технологіями є основою формування інформаційної компетентності перекладача. Висвітлено змістові й методичні аспекти формування умінь майбутніх перекладачів щодо застосування систем автоматизованого перекладу. Обґрунтовано необхідність підготовки майбутніх перекладачів до здійснення новітніх видів перекладацької діяльності: реалізації перекладацьких проектів, адаптації, локалізації. Монографія розрахована на широке коло науковців і фахівців, які займаються підготовкою майбутніх перекладачів та застосуванням інформаційних технологій у перекладацькій діяльності.

Отзывы о книге «Підготовка перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій: монографія»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Підготовка перекладачів у зарубіжних університетах до застосування інформаційних технологій: монографія"

Наверх