Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Основи охорони праці. Експлуатація стаціонарних і рухомих електростанцій. Навчальний посібник для студентів ВНЗ та інженерів-практиків

Купить книгу "Основи охорони праці. Експлуатація стаціонарних і рухомих електростанцій. Навчальний посібник для студентів ВНЗ та інженерів-практиків"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:124089

Характеристики книги "Основи охорони праці. Експлуатація стаціонарних і рухомих електростанцій. Навчальний посібник для студентів ВНЗ та інженерів-практиків"

Год издания: 2013

Количество страниц:

136

ISBN:

978-966-10-3293-3

Переплёт:

мягкий

Формат:

60×84/16 (145x200 мм)

Вес:

130 г

Описание книги «Основи охорони праці. Експлуатація стаціонарних і рухомих електростанцій. Навчальний посібник для студентів ВНЗ та інженерів-практиків»

Посібник укладено відповідно до типової програми нормативної дисципліни «Основи охорони праці», затвердженої Міністерством освіти і науки України 31 липня 1997 року, адаптовано до нової редакції Закону України &laq...

Описание книги «Основи охорони праці. Експлуатація стаціонарних і рухомих електростанцій. Навчальний посібник для студентів ВНЗ та інженерів-практиків»

Посібник укладено відповідно до типової програми нормативної дисципліни «Основи охорони праці», затвердженої Міністерством освіти і науки України 31 липня 1997 року, адаптовано до нової редакції Закону України «Про охорону праці», зокрема до змін і доповнень, які були внесені в нього Законом України № 229-ІV від 21 листопада 2002 року. Для студентів економічних, педагогічних та гуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти України, а також для широкого загалу інженерно-технічних працівників різних галузей господарювання. Деякі розділи посібника можуть бути використані для вивчення навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі».

Отзывы о книге «Основи охорони праці. Експлуатація стаціонарних і рухомих електростанцій. Навчальний посібник для студентів ВНЗ та інженерів-практиків»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
нет в наличии
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

246 
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Основи охорони праці. Експлуатація стаціонарних і рухомих електростанцій. Навчальний посібник для студентів ВНЗ та інженерів-практиків"

Наверх