Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Основи культурології. Навчальний посібник

Купить книгу "Основи культурології. Навчальний посібник"Купить книгу "Основи культурології. Навчальний посібник"Купить книгу "Основи культурології. Навчальний посібник"Купить книгу "Основи культурології. Навчальний посібник"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:184033

Характеристики книги "Основи культурології. Навчальний посібник"

Год издания:

2017

Количество страниц:

400

ISBN:

978-611-01-0993-2

Переплёт:

мягкий

Формат:

60×84/16 (145x200 мм)

Вес:

300 г

Описание книги «Основи культурології. Навчальний посібник»

У навчальному посібнику розглядаються проблеми природи і сутності культури, механізми її функціонування і розвитку, провідні концепції культурології щодо походження, типологізації культури, схем культурно-історичної динаміки. ...

Купить другие книги автора

Описание книги «Основи культурології. Навчальний посібник»

У навчальному посібнику розглядаються проблеми природи і сутності культури, механізми її функціонування і розвитку, провідні концепції культурології щодо походження, типологізації культури, схем культурно-історичної динаміки. Виходячи з певної ціннісно-світоглядної основи, дано аналіз історичних типів соціокультурних світів, провідних тенденцій сучасного культурного розвитку. Значна увага приділяється таким феноменам духовної культури як релігія та мистецтво, соціокультурним вимірам економічного життя - діловим культурам сучасного світу та культурно-етичним чинникам господарської діяльності.

З метою найбільш ефективної організації самостійної роботи студентів, поряд з викладенням теоретичних основ курсу, у посібник до кожної теми включені питання для самоконтролю, плани семінарських занять, завдання до самостійної роботи. Посібник також містить значну кількість тестових завдань, різноманітних за своїм змістом та формою, скомпонованих залежно від своєї складності у чотири рівні. Для поглибленого засвоєння основних культурологічних понять додається глосарій. Навчальний посібник розроблено для студентів І курсу всіх форм навчання економічних.

Отзывы о книге «Основи культурології. Навчальний посібник»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх