/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО

Книга "Нижче"

Купить книгу "Нижче"Купить книгу "Нижче"Купить книгу "Нижче"Купить книгу "Нижче"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:176570

Характеристики книги "Нижче"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

400

ISBN:

978-966-688-022-5

Переплёт:

твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

375 г

Описание книги «Нижче»

Рукопис роману відзначено ІІІ-ю премією Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»-2017.   Поліна стоїть перед трапом до круїзного лайнера в порту Гонолулу. Вона змінила крісло маркетингов...

Описание книги «Нижче»

Рукопис роману відзначено ІІІ-ю премією Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»-2017.

 

Поліна стоїть перед трапом до круїзного лайнера в порту Гонолулу. Вона змінила крісло маркетингового аналітика у київському офісі на бігові туфлі офіціантки.

Попереду — шість місяців короткого сну в тісній каюті нижче ватерлінії і бездоганного сервісу високо над водою, без вихідних. За бортом — мальовничі краєвиди, на борту — ярмарок нестримного споживання… Перед Поліною мерехтить пістрявий калейдоскоп з пейзажів і побіжних облич, і її закручує у вирі алкоголю, сліз і тисячі порожніх слів.

Та все, що трапляється на кораблі, лишається на кораблі. А інколи — стає новим початком.

Отзывы о книге «Нижче»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Нижче
2018-07-10 11:58:47

Дебютний роман «Нижче» Кіри Малко у 2017 році здобув Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Рідко коли перша книга автора-початківця так влучно стріляє. Бо, сучасна українська проза якось не часто торкається таких тем і локацій, як роман «Нижче».

Нетрадиційне кохання, заробітчанство, виробниче середовище – це коло тем, які розкриває Кіра Малко. Роман «Нижче» - це багатослівна оповідь безтями закоханої героїні до недосяжної А.. Це справжній психологічний текст, де дія точиться майже на одному місці, а сюжетом рухають емоційні стани.

Киянка Поліна з двома вищими освітами наймається на півроку на шикарний американський круїзний лайнер простою обслугою. До цього вона працювала в досить успішній фірмі, але раптом пориває з роботою за спеціальністю. Заточити себе, розумну і перспективну, на шість місяців у люксову бляшанку, щоб з натягнутою посмішкою обслуговувати пасажирів, прибирати, мити, подавати – щоб утнути таке, мають бути поважні причини. І вони насправді є.

Але спершу Поліна має відкрити для себе іншу планету – дев’ятнадцятипалубний лайнер, триста метрів довжиною, де насолоджуються життям більш як три тисячі пасажирів, а їм служать тисячу двісті членів екіпажу. Це різні рівні існування, де безліч правил і розпоряджень, тренувальних сирен, навчань і покращення сервісу. Всі кру-мембери (члени команди) родом з різних країн, - такий собі Ноєвий ковчег всіх рас.  Як правило, найнижче за рангом ті, що приїхали з найбідніших, в них і платня найнижча співвідносно з курсом долара щодо національної валюти. Філіппінці, мексиканці, росіяни, українці, чилійці, американці, італійці – кожен «котирується» на борту, як його країна в світі. Загалом Кіра Малко робить таку собі екскурсію «нутрощами» лайнера, де все чітко підпорядковано, продумано, розписано похвилинно, де все працює злагоджено, як один організм. З цієї сторони книга дуже пізнавальна. Як ви думаєте: що таке какарелла?

Інший бік роману – це внутрішні переживання Поліни, точніше її причина втечі з землі в океан. Кохання-хвороба до А., яке «заморожує» в собі на певен час героїня, згодом вивільняється і випускає пагін, як рак метастазує, якщо не зробити «хімії». Хімією для Поліни є алкогольні вечірки для кру-мемберів в кру-барі, дискотеки, заборонені палуби для прогулянок персоналу. Дівчина витискає максимум з жорстко регламентованого існування обслуги на лайнері, вона бере усе, «юзає» людей на повну. Бо користується загальноприйнятим правилом: «Все, що відбувається на кораблі, залишається на кораблі». Тому всі «кру» зраджують, короткочасно закохуються, розбивають серця і знову склеюють їх до наступного контракту, але все це між сомою – нижче ватерлінії, у нетрях кишківника круїзного лайнера. Про тих, хто вище, у книзі зовсім не йдеться. Справжнє відбувається нижче.

Вражаючий глибоко психологічний роман, де є порівну: і смішне, і сумне.

Місто карликів. Книги 3-4

Леся Романчук

239 
Купить
Львів. Пані. Панянки

Любов Долик

103 
Купить
Спокута

Світлана Талан

114 
Купить
Мовою Бога
Мовою Бога

Олена Стяжкіна

65 
Купить
Місто карликів 4
Місто карликів 4

Леся Романчук

63 
Купить

Разделы, в которых можно купить "Нижче"

Наверх