Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Наука для душі. Нотатки раціоналіста"

Купить книгу "Наука для душі. Нотатки раціоналіста"Купить книгу "Наука для душі. Нотатки раціоналіста"Купить книгу "Наука для душі. Нотатки раціоналіста"Купить книгу "Наука для душі. Нотатки раціоналіста"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:191095

Характеристики книги "Наука для душі. Нотатки раціоналіста"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

384

Переводчик:

ISBN:

978-617-7682-72-0

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

405 г

Описание книги «Наука для душі. Нотатки раціоналіста»

Нова книжка біолога та популяризатора науки Річарда Докінза.   Вимірювати цінність наукових досліджень лише прикладними й побутовими винаходами — це все одно, що судити про музику як про хорошу вправу для ...

Купить другие книги автора

Егоїстичний ген
Егоїстичний ген

Річард Докінз

175 
Купить
Ілюзія Бога

Річард Докінз

230 
Купить

Описание книги «Наука для душі. Нотатки раціоналіста»

Нова книжка біолога та популяризатора науки Річарда Докінза.

 

Вимірювати цінність наукових досліджень лише прикладними й побутовими винаходами — це все одно, що судити про музику як про хорошу вправу для рук скрипаля. Адже наука та наукове мислення — це глибокий погляд на світ і життєва необхідність для суспільства. Хто, як не науковці, може передбачити конкретний момент світової катастрофи в майбутньому і створити високоточний план, щоб їй запобігти? Що зробили б динозаври, якби в них були телескопи, інженери та математики?.

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для всіх, хто цікавиться наукою, захоплюється наукпоп літературою.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У серії із 44 есе Докінз пояснює цінність наукового мислення й раціоналізму. Він торкається таких тем, як псевдонаука, релігія, заперечення кліматичних змін, віддаючи належне складності та дивовижності світу природи.

 

ПРО АВТОРА

Річард Докінз — еволюційний біолог, відомий популяризатор науки, а також критик креаціонізму й теорії розумного задуму. До 2008 року обіймав посаду професора Оксфордського університету.

Член Лондонського королівського товариства, що займається розвитком знань про природу.

 

ВІДГУКИ

У цій книжці Докінз продемонстрував обидва свої таланти. Він чудово полемізує, захищаючи раціональне мислення й виступаючи проти забобонів. Водночас він чудово пише про біологію, пояснюючи складні концепти так, що починаєш відчувати задоволення від того, що їх розумієш.

Scientific American

 

ЦИТАТИ

Про назву книжки

Коли ми обговорювали назву цієї книжки, «Наука в (чи для) душі» була лідером змагань, і саме їй і Джиліан, і я вагаючись надавали перевагу порівняно з іншими численними кандидатами. Я в знаки не вірю, але визнаю, що остаточно прихилився до цього варіанта в серпні 2016 року, коли, впорядковуючи свою бібліотеку, знайшов книжечку Майкла Шремера «Душа науки» з такою присвятою: «Річарду Докінзу, за те, що дав науці душу».

 

Про майбутнє

Майбутнє — це новітній винахід еволюції. Воно дорогоцінне. Воно крихке. Ми мусимо застосувати всю нашу наукову винахідливість, аби захистити його. Це може звучати парадоксально, але якщо ми хочемо зберегти планету для майбутнього, передусім нам слід припинити питати порад у природи. Природа — це недалекоглядна дарвінівська шукачка вигід.

Отзывы о книге «Наука для душі. Нотатки раціоналіста»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх