Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Наркономіка. Як працює економіка картелів"

Купить книгу "Наркономіка. Як працює економіка картелів"Купить книгу "Наркономіка. Як працює економіка картелів"Купить книгу "Наркономіка. Як працює економіка картелів"Купить книгу "Наркономіка. Як працює економіка картелів"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:193449

Характеристики книги "Наркономіка. Як працює економіка картелів"

Год издания:

2019

Количество страниц:

304

ISBN:

978-617-12-5108-3

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

273 г

Описание книги «Наркономіка. Як працює економіка картелів»

Щорічно наркокартелі отримують $300 млрд прибутку та мають 250 млн «клієнтів» у всьому світі. Ця нелегальна індустрія не поступається найбагатшим корпораціям. Важко уявити, але картелі користуються тими самими інст...

Описание книги «Наркономіка. Як працює економіка картелів»

Щорічно наркокартелі отримують $300 млрд прибутку та мають 250 млн «клієнтів» у всьому світі. Ця нелегальна індустрія не поступається найбагатшим корпораціям. Важко уявити, але картелі користуються тими самими інструментами, що й різноманітні компанії з продажу техніки чи модних речей. І роблять це досить успішно.

Керівник лондонської редакції міжнародного авторитетного видання The Economist Том Вейнрайт використовує свої мегазнання та професійну компетентність, розглядаючи роботу мультимільярдної наркотичної мафії з позиції звичайного легального бізнесу. Ті самі економічні закони, тільки спрямовані на розбудову протизаконної тіньової системи. Поставки наркокартелю та Walmart - що між ними спільного? Які труднощі виникають у картелю під час рекрутингу? Чому зростання цін на листя коки не зумовлює росту цін на кокаїн? Як на економіку наркобізнесу впливають новітні явища: «темна» частина інтернету й синтетичні наркотики? PR, HR, аутсорсинг, залучення нових клієнтів, корпоративна етика та відповідальність, франчайзинг, інновації, маркетинг — стандартний алгоритм. Захоплюючи й часом шокуючи, розвідка оповідає про те, як наркобізнес використовує класичну бізнес-схему, створюючи унікальний та жахливий економічний феномен — наркономіку. Його розуміння оптимізує зусилля держав у боротьбі з одним із головних лих людства та примножить ефективність зусиль тих, хто стоїть на світлому боці сили.

Отзывы о книге «Наркономіка. Як працює економіка картелів»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Фото книги "Форель a la нежность"
Форель a la нежность

Андрей Курков

68 
Купить
Засліплені блиском

Аджа Рейден

250 
Купить
Твори у 10 томах. Том 4

Вячеслав Чорновіл

53 
Купить
Нация фастфуда
Нация фастфуда

Эрик Шлоссер

179 
Купить
Наверх