Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе"

Купить книгу "Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе"Купить книгу "Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе"Купить книгу "Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе"Купить книгу "Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:193214

Характеристики книги "Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

191

ISBN:

978-617-577-165-5

Переплёт:

твердый

Формат:

60×84/16 (145x200 мм)

Вес:

305 г

Описание книги «Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе»

У вас ніби все «як у всіх», і на життя скаржитися не доводиться. Та іноді виникає таке відчуття, що, поки ви крутитеся мов білка в колесі, щось важливе проходить повз вас. Час стрімко летить, а ваші давні плани так...

Описание книги «Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе»

У вас ніби все «як у всіх», і на життя скаржитися не доводиться. Та іноді виникає таке відчуття, що, поки ви крутитеся мов білка в колесі, щось важливе проходить повз вас. Час стрімко летить, а ваші давні плани так і припадають пилом... Найгірша стратегія, застерігає читачів Олена Рєзанова, — консервувати мрію роками й байдикувати, натомість треба, хай і поволі, але невпинно рухатися до мети. І своє завдання вона вбачає в тому, щоб допомогти не тільки стати на шлях великих змін, а й не збитися на манівці. Треба лише вимкнути автопілот і взяти керування на себе. Ви дізнаєтеся, що власне талант, на брак якого частенько нарікають невдахи, не так багато важить для успіху, як усі довкола твердять. І нарешті збагнете, як підступитися до реалізації свого задуму, — у книжці вміщено практичні блоки, де йдеться про ефективні й не раз перевірені техніки.

А може, у вас немає ні мрій, ні бажань? Тоді, прочитавши книжку, ви добре знатимете, що робити, аби вони у вас з’явилися. Пошукайте себе там, радить авторка, де знайти не сподіваєтеся. І, можливо, в одній з наступних книжок ми прочитаємо про ваш шлях — шлях до успіху!

Отзывы о книге «Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході і віднайти себе»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх