Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО


Купить книгу "Моє дивовижне тіло"Купить книгу "Моє дивовижне тіло"Купить книгу "Моє дивовижне тіло"
Кликните на картинку для расширенного просмотра

Книга "Моє дивовижне тіло"

5.00
6 отзывов
Артикул:152260

Характеристики книги "Моє дивовижне тіло"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2017

Количество страниц:

18

Переводчик:

Иллюстратор:

ISBN:

978-966-97610-5-7

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×100/12 (225x245 мм)

Вес:

600 г

Описание книги «Моє дивовижне тіло»

"Моє дивовижне тіло" - книга-енциклопедія з віконцями, яка входить до серії « Маленькі дослідники » видавництва #книголав. У книжці знаходиться більше 60-ти «віконець-відгорталок». Кожне ...

Описание книги «Моє дивовижне тіло»

"Моє дивовижне тіло" - книга-енциклопедія з віконцями, яка входить до серії «Маленькі дослідники» видавництва #книголав.

У книжці знаходиться більше 60-ти «віконець-відгорталок». Кожне з них відкриває для дитини корисну та важливу інформацію про людський організм та функціонування того чи іншого органу нашого тіла. Хочеш зазирнути в голову - відкривай її і розглядай мозок. Хочеш дізнатися, що відбувається у шлунку - відкрий віконце на животі і зрозумієш, як працює кишечник.

Чому наше серце б’ється? Як ми дихаємо? Чому треба чистити зуби? Навіщо ми сміємося або плачемо?

Усі відповіді дитинка знайде в цій енциклопедії. Все записано в простій та зрозумілій формі і, головне, зображено на картинках, які можна відкрити.

 

Книга "Моє дивовижне тіло":

  • навчить слідкувати за своїм здоров’ям;
  • розповість цікаву та повчальну  інформацію про будову людського тіла;
  • допоможе зрозуміти себе і багато фізичних процесів в організмі;
  • розвиватиме словниковий запас дитини;
  • займе малюка веселою грою.

"Моє дивовижне тіло" - пізнавальна книжка з клапанами для юних допитливих "чомучок".

Отзывы о книге «Моє дивовижне тіло»

1
0

Супер книги - этой серии! Познавательные и очень интересные, еще и с окошками.

Ответить
0

простою мовою для дітей про тіло та здоров'я, підкупає

Ответить
0

сторінки-картонки, дитині зручно перевертати та дивитися, якістю та наповнення я дуже задоволена, замовили з цієї серії ще про динозаврів та космос

Ответить
0

Кращої книги про тіло для дитини я ще не бачила

Ответить
0

книжка дійсно кльова, все пояснює та показує дитині, навіть мені як дорослому, було цікаво дізнатися деякі факти

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Моє дивовижне тіло
2018-08-07 18:21:54

«Моє дивовижне тіло» - це книжка-енциклопедія, присвячена нашому організму та процесам, які в ньому виникають. Це одночасно і книжка-відкривашка, на кожній сторінці якої (окрім першої та останньої) є ілюстрації з рухомими віконцями.

Відгортаєте її - а всередині нова цікава картинка з поясненням. Осі ви, наприклад, знаєте скільки волосин щодня випадає у людини? Відкриваєте віконце з кумедною дівчинкою і дізнаєтеся.

Кожна сторінка присвячена якійсь одній темі і дає відповідь на питання: "Як працює моє тіло?", "Куди зникає їжа?", "Що робить мій мозок?", "Як я бачу і чую?", "Чому мені зле?". Текст супроводжується порадами, цікавою інформацією і, звичайно, кумедними картинками.

Підкупляє те, що текст у книзі написаний зрозумілою дитячою мовою. Автори пишуть так, ніби звертаються безпосередньо до дитини. Батьки можуть не перейматися тим, що потрібно буде щоразу перефразовувати та доносити до малюка інформацію так, щоб він зрозумів. Все розписано просто, а ще і проілюстровано.

До того ж деякі процеси в нашому тілі зображені у формі гри. Так, вторгнення мікробів і вірусів у наш організм оформлено у вигляді фортеці, яку намагаються атакувати загарбники. Кумедно, інформативно і зрозуміло!

Сторінки виконані з якісного картону. Книга «Моє дивовижне тіло» переживе жбурляння об стіну, якщо таке станеться. А от паперові віконця такого натиску не витримають. Тому рекомендується обережно відгортати та намагатися не відірвати.

Більше всього сподобалася остання сторінка про те, як доглядати за своїм тілом. Поради усесвітньо відомі (потрібно добре висипатися, уважно переходити дорогу, мити руки, гратися на вулиці, пити багато води), але дійсно важливі і потребують нагадування.

Книга «Моє дивовижне тіло» не тільки наочно показує, які процесі діють у нашому організмі, але і вчить дітей розуміти цінність нашого тіла, дбати про нього, адже воно у нас одне на ціле життя.