Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку

Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку - купить и читать книгу
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку - купить и читать книгу
Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку - купить и читать книгу
Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку - купить и читать книгу
5.00
1  отзыв
Артикул:147167

Характеристики книги "Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку"

Издательство:

Год издания: 2013

Количество страниц:

64

Язык:

Украинский

ISBN:

978-617-656-284-9

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

60×90/8 (220x290 мм)

Вес:

100 г

Описание книги «Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку»

Навчальний посібник «Моя перша абетка» (у 2-х частинах) призначений для занять із дітьми старшого дошкільного віку, які готуються до школи. Він може бути використаний на заняттях із навчання грамоти дітей у дошкіль...

Купить другие книги автора

Описание книги «Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку»

Навчальний посібник «Моя перша абетка» (у 2-х частинах) призначений для занять із дітьми старшого дошкільного віку, які готуються до школи. Він може бути використаний на заняттях із навчання грамоти дітей у дошкільному закладі та під час індивідуальної роботи з дитиною вдома.

Перша частина посібника складається з добуквеного і буквеного періодів. Вправи і завдання добуквеного періоду мають на меті: ознайомити дітей із поняттями слово, речення, звуки мовлення, голосні й приголосні звуки, тверді й м’які приголосні, склад, наголос, дати їм загальне уявлення про наголошений і ненаголошений склад. Буквений період цієї  частини посібника передбачає ознайомити дітей з усіма голосними та деякими приголосними буквами українськими мови (загалом – 12), знання яких дає можливість оволодіти початковими навичками читання.  

Друга частина посібника призначена для ознайомлення дошкільників із рештою букв української абетки, розвитку фонематичного слуху і зв’язного мовлення, збагачення словникового запасу дитини, удосконалення умінь здійснювати звуковий аналіз слів і навичок читання.

У посібнику запропоновано рекомендації, методичні підказки та поради, що допоможуть організувати роботу з дитиною щодо оволодіння нею елементам грамоти і навичками читання не тільки педагогам дошкільних закладів, а й батькам.

«Моя перша абетка» відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти та чинних програм із розвитку, виховання і навчання дітей 5–6 років, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.
До посібника розроблені робочі зошити для підготовки до навчання письма (авт. О. В. Вашуленко, О. Ю. Прищепа). Разом із посібником вони становлять навчально-методичний комплект для дітей старшого дошкільного віку.

Посібник «Моя перша абетка» допоможе педагогам і батькам грамотно і цікаво для дитини організувати заняття з читання.

Запровадження обов’язкової дошкільної освіти для дітей з 5 років, оновлення програм для дошкільних закладів стимулювало створення нових матеріалів виховного і навчального спрямування. Одним із таких є навчальний посібник «Моя перша абетка».

Посібник призначений для занять (групових та індивідуальних) із дітьми старшого дошкільного віку, які готуються до школи. Зміст його охоплює вимоги програм «Впевнений старт» і «Дитина» та відповідає віковим особливостям і можливостям дітей 5-6-річного віку.

На відміну від інших існуючих авторських посібників із навчання елементів грамоти дітей дошкільного віку, посібник «Моя перша абетка» складається з двох частин. Це зумовлено тим, що за вимогами чинних програм із розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку передбачається: ознайомлення дітей шостого року життя з буквами, які позначають голосні звуки [а], [о], [е], [у], [и], [і] та деякими буквами алфавіту, які позначають приголосні звуки [м], [н], [н′], [л], [л′], [в], [с], [с′], [к]; формування початкових умінь читати. Ці завдання реалізуються в першій частині посібника.

Перша частина посібника складається з добуквеного і буквеного періодів. Вправи і завдання добуквеної частини мають на меті: ознайомити дітей із поняттями слово, речення, звуки мовлення, голосні й приголосні звуки, тверді й м’які приголосні, склад, наголос, дати їм загальне уявлення про наголошений і ненаголошений склад; учити основного способу читання. Представлені тут теми занять охоплюють різні сфери життєдіяльності дитини. На добуквений період відведено 19 сторінок, що дає можливість організувати, як мінімум 19 занять.

Ознайомлення дошкільників із рештою букв української абетки, розвиток фонематичного слуху і зв’язного мовлення, збагачення словникового запасу дитини, удосконалення умінь здійснювати звуковий аналіз слів та навичок читання чинними програмами пропонується розпочинати, враховуючи індивідуальні здібності, можливості, інтереси дитини і бажання їхніх батьків. Саме для цього призначена друга частина абетки. Такий підхід дає можливість організувати навчання дитини дошкільного віку відповідно до її індивідуальних здібностей, можливостей та інтересів.

Ознайомлення з буквами як знаками передачі звуків на письмі здійснюється за принципом частотності вживання відповідних звуків в усному мовленні.

Посібник містить багато цікавих, різнотипних, розвивальних, пізнавальних завдань, які доступні можливостям дітей 5-6-річного віку. В посібнику запропоновано низку завдань, у тому числі й творчих, які передбачають цілеспрямоване формування у дітей певних мовленнєвих навичок і вмінь: чіткої й правильної звуковимови, доречного й усвідомленого добору слів, використання слів у відповідній граматичній формі, збагачення словникового запасу, побудова зв’язних висловлювань та ін. Запропоновані теми для спілкування допомагатимуть дітям пізнавати навколишній світ, орієнтуватись у ньому, сприятимуть формуванню відповідного ставлення до різних явищ. Крім цього, зміст завдань передбачає поєднання різних видів діяльності; завдання мають ігровий характер, що відповідає пізнавальним потребам дошкільнят, і спрямовані на їхній усебічний розвиток.

Зацікавлять дітей вдало дібрані загадки, скоромовки, вірші, оповідання. Важливо зазначити те, що автори посібника пропонують багато цікавих віршів, загадок, скоромовок відомих і сучасних поетів.
Кольорові предметні малюнки дають можливість навчати дітей аналізувати предмети за формою, розміром, кольором, добирати до них слова-ознаки, складати речення і коротенькі описи. За сюжетними малюнками діти складають окремі речення, які можна поєднувати у невеликі зв’язні розповіді. Більші можливості для розвитку в дітей зв’язного мовлення  дають ілюстрації до казок і серії сюжетних малюнків.

У посібнику запропоновано рекомендації «Як працювати з посібником»; «Методичні підказки». Це дасть можливість дорослим користувачам ознайомитися із специфікою побудови посібника, допоможе організувати роботу з дитиною.

Методичні поради щодо роботи з навчальним та ілюстративним матеріалом на сторінках посібника допоможуть організувати роботу не тільки вихователям дошкільних закладів, а й батькам.
Використання навчального посібника «Моя перша абетка» зробить заняття цікавими, різноманітними й очікуваними завдяки відповідно дібраним вправам і завданням, ілюстративному та мовленнєвому матеріалу.

Отзывы о книге «Моя перша абетка. Частина 1. Навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку»

0

ми робили замовлення для групи в садок, курєр доставив навіть раніше ніж розраховували, дякуємо)))

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Вчуся читати уважно. 5-7 років
Вчуся читати уважно. 5-7 років

Наталія Шост

25 
Купить
Розвиток мовлення

Наталія Шост

50 
Купить
Буквар "Читайлик"

Василь Федієнко

310 
Купить
First Phonics Words

Mairi Mackinnon

242 
Купить
Наверх