Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Мелодія кави в тональності сподівання

Купить книгу "Мелодія кави в тональності сподівання"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1  отзыв
Артикул:140912

Характеристики книги "Мелодія кави в тональності сподівання"

Год издания: 2017

Количество страниц:

256

ISBN:

978-617-12-2260-1

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

250 г

Описание книги «Мелодія кави в тональності сподівання»

• Довгоочікуване продовження улюбленої історії • Перший роман авторки 2 роки входив до ТОП-10 найуспішніших книжок сучасної української літератури Чарівна львів’янка і талановита письменниця, Наталія Гур...

Описание книги «Мелодія кави в тональності сподівання»

• Довгоочікуване продовження улюбленої історії
• Перший роман авторки 2 роки входив до ТОП-10 найуспішніших книжок сучасної української літератури

Чарівна львів’янка і талановита письменниця, Наталія Гурницька своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках. Один із лідерів за популярністю в Україні 2014 року за рейтингом газети «Факти», він вимагав продовження. І сьогодні чарівна мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила і кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову. У новій тональності — тональності сподівання…

Не можна було випробовувати долю й без кінця кидати їй зухвалі виклики. Але ж Анна кохала Адама… Утікачка, утриманка, коханка. Щаслива наречена, дружина, удова. Як на гойдалках, перехоплювало від щастя подих на злеті, однак і донизу політ був таким самим невпинним. Єдине, заради чого живе тепер, без Адама, — його дитина там, під серцем, яке ще досі любов тримає в облозі. Під чорним вбранням, наче середньовічний лицар під латами, Анна до часу почувалася захищеною від світу. Мовчазна, піднесено шляхетна у своїй скорботі, вона знову мусить жити для дітей. І сонячного ранку в улюбленій альтанці за книжкою і кавою з кардамоном прислухатися до нової мелодії кохання, її гучних мажорних акордів і ледь чутної обіцянки чогось справжнього в майбутньому…

Наталія Гурницька
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «Мелодія кави в тональності сподівання»

0
Неймовірна книга

«Мелодія кави в тональності сподівання» - це друга частина роману-дилогії. Звичйно, щоб зрозуміти, про що йдеться, потрібно прочитати першу. Але разом ці книги просто неймовірні. Глибокі, хвилюючі, ніжні, щемливі. Мене вони ще довго не відпускали. Коли читаєш цей роман, то німи ховаєшся під теплу ковдру, з-під якої ой як не хочеться вилазити. Дуже жіночий роман.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Мелодія кави в тональності сподівання
2020-02-18 13:27:57

Довгоочікуване продовження дебютного роману «Мелодія кави у тональності кардамону» талановитої львівської письменниці Наталії Гурницької нарешті вийшло друком. Насторожено ставлюся до продовження, здавалося, вже цілком довершеного роману, особливо, коли рішення про написання другої книги було продиктовано популярністю першої. Але цей випадок скоріше виключення. Адже, «Мелодія кави в тональності сподівання» дійсно заслуговує на любов читача.

Сюжет, неначе тонко сплетене мереживо, делікатно вибудовується навколо постаті Анни, котра поховавши свого коханого Адама, чинно тримається трауру. Як же жити Анні без Адама? Як можна перенести тяжку втрату? Чому ж доля подарувала їм мало часу? Всі ці питання юрмляться в її голові. Життя без нього, життя після нього. Чоловік помер, лишивши на неї своїх дітей від двох попередніх шлюбів, та спільну з нею дитину, будинок у Львові, маєток поблизу Сокаля. А ще Анна має безцінний дар від Адама – вона вагітна. Її життя звучить в тональності сподівання….

«Мелодія кави в тональності сподівання» - книга стилістично наближена до реалістичного зображення дійсності. Дія твору відбувається в середині дев’ятнадцятого століття, і письменниця творить її в манері притаманній тій порі. Динаміка твору місцями завмирає на численні роздуми героїні та надзвичайно докладні й точні натуралістичні описи довколишнього світу. Гурницька майстерно передає тогочасну атмосферу львівського життя, розповідає про усталені звичаї та побут галичан. З цієї точки зору роман інформативно привабливий. З точки зору самого «продовження» книги, то воно не вражає карколомністю подій. Життя благочестивої вдови знатного панича не може бути насиченим пригодами та подіями великого штибу. Господарювання в маєтку, збереження і примноження прибутків, догляд за дітьми, туга за коханим і акварельне, майже примарне сподівання на жіноче щастя. Але чи дістанеться воно Анні? Якщо так, то якою ціною?

Цей роман зразок якісного жіночого роману. Він відрізняється від інших прозових творів розрахованих на жіночу аудиторію перш за все розлогими описами, внутрішнім заглиблення героїв, їх здатністю до самоаналізу та власне часом дії. Дев’ятнадцяте століття не часто зображують у романах про кохання сучасні прозаїки, певно побоюючись схибити з історичним підґрунтям. Наталії Гурницькій вдалося написати чудовий роман про мінливість долі сільської галичанки, що пробилася на верхів’я суспільства, ледь втрималася там і здобула щастя лише на якусь мить.

Дві обручки

Ніна Фіалко

100 
Купить
Зворотний бік сутіні
Зворотний бік сутіні

Дара Корній

70 
Купить
Стосонце
Стосонце

Мідна

30 
Купить
Щасливі голі люди
Щасливі голі люди

Катерина Бабкіна

79 
Купить

Лицарка Корони

Ганна Гороженко

122 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

261 
Купить
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Мелодія кави в тональності сподівання"

Наверх