Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Маленька паризька книгарня"

Купить книгу "Маленька паризька книгарня"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1 отзыв
Артикул:126778

Характеристики книги "Маленька паризька книгарня"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2017

Количество страниц:

352

Переводчик:

ISBN:

978-617-7279-28-9

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

550 г

Описание книги «Маленька паризька книгарня»

Світ виявив надзвичайну цікавість до роману – книга перекладена на більш, ніж 30 мов, її продажі сягнули 500 000 примірників і стала бестселером New York Times та Spiegel (Німеччина). «Маленька паризька кни...

Описание книги «Маленька паризька книгарня»

Світ виявив надзвичайну цікавість до роману – книга перекладена на більш, ніж 30 мов, її продажі сягнули 500 000 примірників і стала бестселером New York Times та Spiegel (Німеччина).

«Маленька паризька книгарня» − книга про те, як стати вільним. Вільним від душевних терзань, марних сподівань і туги за нездійсненним майбутнім. Цей чарівний роман змусить багатьох читачів поринути у спогади про своє перше кохання, знову відчути ніжність, любов та легкий відтінок смутку за минулими почуттями.

Про книгу

Жан Одинак – власник книжкової баржі «Літературна аптека» – точно знає, як вилікувати почуття, що не вважаються захворюваннями й не діагностуються лікарями. Адже він читач душ, тож кожному покупцеві добирає книги, які якнайкраще впораються із завданням вилікувати людський смуток, тугу чи зневіру.

Єдиний, кого Жан не може зцілити, − це він сам. Душевні терзання від спогадів про Манон, котра покинула месьє Одинака двадцять один рік тому, розбили йому серце і досі тривожать душевні рани. Усе, що вона залишила, − лист, який Жан ніяк не наважується прочитати.

Для кого книга

Для усіх любителів романтики, Парижу, подорожей.

Чому ця книга

У кожного з нас є внутрішня кімната, де ховаються демони. Лише відчинивши її і сміливо зустрівшись із тим, що там знаходиться, ми стаємо вільними.

Разом із головним героєм кожен зможе зануритися у власні найболючіші спогади, переживатиме смуток від втрати коханої людини, подорожуватиме і зустрічатиметься з надзвичайними людьми. Це історія про дружбу, кохання та пошук себе. Роман змусить повірити, що смерть не має жодного значення. Бо все існує в нас. І нічого не щезає.

Про автора

Ніна Джордж – німецька письменниця, авторка всесвітньо- відомого роману, міжнародного бестселера «Маленька паризька книгарня», який був перекладений більш, ніж 30 мовами, а продажі його сягнули позначки у 500 000 примірників. З-під пера цієї письменниці вийшли 26 книг (романи, детективи та науково- популярні твори), а також у її творчому доробку більше сотні коротких оповідань та 600 колонок у періодичних виданнях.

Отзывы о книге «Маленька паризька книгарня»

0

Незважаючи на те що автор жінка, вона дуже детально описала почуття чоловіка. Книга показує нам приклад того, як важливо робити все вчасно, а також іноді забувати про свою гордість і через біль все таки бути готовим сприймати дійсність як вона є. Адже, як то кажуть, час не лікує, а лише навчає жити з болем. Загалом книга хороша, якісна і гарно оформлена, в кінці є кілька цікавих рецептів.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Эликсиры сатаны
Эликсиры сатаны

Эрнст Теодор Амадей Гофман

53 
Купить
Blackout. Завтра буде запізно
Blackout. Завтра буде запізно

Марк Ельсберґ

120 
Купить
Розбитий глек

Гайнріх фон Кляйст

100 
Купить
Володар бліх / Meister floh

Ернст Теодор Амадей Гофман

91 
Купить

Разделы, в которых можно купить "Маленька паризька книгарня"

Наверх