Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших"

Купить книгу "Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших"Купить книгу "Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших"Купить книгу "Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших"Купить книгу "Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:198623

Характеристики книги "Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

176

Переводчик:

ISBN:

978-617-7808-15-1

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

210 г

Описание книги «Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших»

Із цієї маленької книги «Так!», яку підготував професор Роберт Чалдині, ви довідаєтеся, як незначні зміни в підході до спілкування значно вплинуть на ваш успіх. І, вдаючись до цих змін, ви зможете переконувати і ...

Купить другие книги автора

Психологія впливу

Роберт Чалдині

155 
Купить
160 
Купить

Описание книги «Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших»

Із цієї маленької книги «Так!», яку підготував професор Роберт Чалдині, ви довідаєтеся, як незначні зміни в підході до спілкування значно вплинуть на ваш успіх.
І, вдаючись до цих змін, ви зможете переконувати і колег зважити на ваші пропозиції поліпшення роботи, і дітей узятися до виконання домашнього завдання, і друзів податися в мандрівку в гори, а не вилежуватися на піску на морі. І докладати титанічних зусиль вам не доведеться. Скористайтеся порадами Р. Чалдині й переконаєтеся в їхній дієвості й ефективності.

Отзывы о книге «Маленька книга «Так!». Як знайти друзів, підвищити впевненість у собі і розвинути вміння переконувати інших»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх