Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Міфи для дітей"

Купить книгу "Міфи для дітей"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1 отзыв
Артикул:141078

Характеристики книги "Міфи для дітей"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

200

Переводчик:

ISBN:

978-966-2647-34-1

Переплёт:

твердый

Формат:

64×86/16 (160x210 мм)

Вес:

408 г

Описание книги «Міфи для дітей»

Ґжеґож Касдепке знайомить дітей з Олімпом, горою, де живуть грецькі боги, які без угаву бенкетують і веселяться. А ще – із Грецією звичайних смертних, де живуть люди й міфічні створіння. Робить це автор так кумедно й так...

Купить другие книги автора

5.00 Велика книга почуттів

Гжегож Касдепке

200 
Купить
99 
Купить
Обережно!

Гжегож Касдепке

75 
Купить
150 
Купить
Я не хочу бути принцесою
Я не хочу бути принцесою

Гжегож Касдепке

167 
Купить

Описание книги «Міфи для дітей»

Ґжеґож Касдепке знайомить дітей з Олімпом, горою, де живуть грецькі боги, які без угаву бенкетують і веселяться. А ще – із Грецією звичайних смертних, де живуть люди й міфічні створіння. Робить це автор так кумедно й так незвично, що цю книжку із задоволенням читатимуть не лише дітлахи! Міфи навчають і водночас розважають завдяки авторському почуттю гумору. Сучасна мова, якою послуговується Ґжеґож Касдепке, його дотепність та відчуття слова допоможуть дітям краще пізнати й полюбити античні часи, пробудити до них справжню цікавість.

Ґжеґож Касдепке – автор численних книжкових бестселерів. Лауреат Літературної премії ім. Корнеля Макушинського, він двічі здобував премію «Освіта ХХІ», а також відзнаки Польської секції IBBY та журі премії «Маленьке перо». Герої книжок Касдепке, які зустрічаються не лише в домашніх бібліотечках, а й у шкільних підручниках: Куба і Буба, дітлахи із дитсадка та незвичайна вихователька, пані Мілка, Каспер та його не завжди кмітливий тато, детектив Ниточка – ось далеко неповний перелік тих, із ким ви, можливо, уже знайомі або ще неодмінно познайомитеся! У житті Ґжеґож Касдепке обожнює послухати гарну музику, добряче посміятися і... поледарювати.

Отзывы о книге «Міфи для дітей»

0
Найкраща дитяча ілюстрована книга про грецькі міфи

Чудова дитяча книжечка! Двадцять найвідоміших грецьких міфів, адаптованих для дітей. Написані легкою, зрозумілою для дитини мовою, та ще і з гумором. Чудові кольорові ілюстрації гармонійно доповнюють текст. Усі найвідоміші міфи, відомі нам ще з дитинства, у цій книзі є: і про Прометея, і про скриньку Пандори, і про Деметру і Персифону, і про Дедала та його сина Ікара, і про царя Мідаса, і про Сізіфа і ще багато інших, навіть таких, яких я раніше не знала. Мені і самій було цікаво прочитати цю книгу, і дитині вона також сподобалась. Тож, якщо Ви хочете познайомити свою дитину з грецькою міфологією, або і самі хочете згадати міфи, які колись читали в школі, - ця книга підійде якнайкраще.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Маляка - принцеса Драконії

Сашко Дерманський

91 
Купить
Мадонна с пайковым хлебом

Мария Глушко

432 
Купить
Боги и герои

Селена Николаидес

315 
Купить
Смелая жизнь

Лидия Чарская

126 
Купить
Обложка книги "Джури козака Швайки"
Джури козака Швайки

Володимир Рутківський

110 
Купить
Наверх