Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Любий розпусник

Любий розпусник - купить и читать книгу
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Любий розпусник - купить и читать книгу
Любий розпусник - купить и читать книгу
Любий розпусник - купить и читать книгу
Любий розпусник - купить и читать книгу
5.00
2  отзыва
Артикул:203695

Характеристики книги "Любий розпусник"

Издательство:

Год издания: 2019

Количество страниц:

416

Язык:

Украинский

ISBN:

978-966-948-352-2

Переплёт:

3 - мягкий

Формат:

70×90/32 (107x165 мм)

Вес:

175 г

Описание книги «Любий розпусник»

Романтичний fi n de siecle — межа ХІХ і ХХ століть. Молодий гульвіса Михайло Свиридович Лановий, якого дбайливий дядечко відіслав до Києва на навчання в університеті, не може марнувати життя на такі приземлені речі, коли...

Описание книги «Любий розпусник»

Романтичний fi n de siecle — межа ХІХ і ХХ століть. Молодий гульвіса Михайло Свиридович Лановий, якого дбайливий дядечко відіслав до Києва на навчання в університеті, не може марнувати життя на такі приземлені речі, коли навколо стільки чарівних жінок. І все було б чудово в Мішеля, як сам він завжди представляється, якби не вічні борги. Кредитори насідають зусібіч, нема від них спасіння... Чи все-таки є? Суворою рукою дядечко вирішує повернути Мішеля в тихий провінційний Закопанськ, де на ловеласа чекає нудна робота в дядьковій конторі. Та хто б міг подумати, що й у сонному містечку наш герой примудриться знайти на свою голову пригоди — бурхливі, кумедні й дуже навіть небезпечні.

Роман «Любий розпусник» отримав спеціальну премію «Коронації слова» за найкращий комедійний твір.

Отзывы о книге «Любий розпусник»

0

Як іноді корисно розгрузити мізки від буденності! Днями "на одному диханні" прочитала ваш роман «Любий розпусник». Кохання, детектив, пригоди, жарти, інтрига до останнього рядка! Дуже сподобався головний герой - такий справжній не надуманий. Кожну подію переживала з ним! Йому можна простити все - адже молодість самий найкращий час, і в думках ми з задоволенням повертаємося в неї. Упевнена, що сторінки цього захоплюючого роману принесуть задоволення кожному читачу! Дякую, із нетерпінням чекаю на нові творіння автора)

Ответить
0
Надзвичайно!

Книга по закінченні читання залишила у мене смак, як після келиха гарного шампанського- легка, тонізуюча та надзвичайно іронічна. Досить яскраві і не пласкі образи головних героїв. Ну а сюжетні колізії та всі курйозні моменти- і переживала , і щиро від душі сміялася в процесі читання теж. Пригоди пана Ланового - бабія, волоцюги та невиправного гульвіси чимось нагадали мені добре знаного Вам Свирида Петровича Голохвастова та культовий фільм "За двома зайцями". А в його особі, здається, втілилися всі еталонні чесноти та недоліки сучасного чоловіка. Також я не очікувала, а тому і дуже зраділа, що панночці Єлизаветі таки вдалося приборкання Норовливого, а сам невиправний Спокусник все ж здався на милість Амура та справжніх щирих почуттів. До речі, а випадково чи не панночка Кендюх в подобі гарнющого Амурчика з крильцями зображена на титульній сторінці?

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Сповідь з того світу
Сповідь з того світу

Ярослав Яріш

91 
Купить
Уздовж океану на ровері

Василь Махно

160 
Купить
Останній спадок

Андрій Новік

155 
Купить
Купите книгу - она смешная
Купите книгу - она смешная

Олег Сенцов

102 
Купить
Наверх