Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними"

Купить книгу "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними"Купить книгу "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними"Купить книгу "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними"Купить книгу "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:193405

Характеристики книги "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

320

Переводчик:

ISBN:

978-617-7682-97-3

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

395 г

Описание книги «Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними»

Як хаби, коворкінги і хайтек-інновації поглинули парки, магазини та кав’ярні у сучасних містах. Сучасні міста колонізували заможні й успішні люди, залишивши далеко позаду жителів сіл і містечок. Хаби, коворкінги і х...

Описание книги «Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними»

Як хаби, коворкінги і хайтек-інновації поглинули парки, магазини та кав’ярні у сучасних містах.

Сучасні міста колонізували заможні й успішні люди, залишивши далеко позаду жителів сіл і містечок. Хаби, коворкінги і хайтек-інновації поглинули парки, магазини та кав’ярні. Розбудова міст і міських районів призвела до нестримного збільшення орендних плат і концентрації багатства. У цій книжці економіст і соціолог Річард Флорида розглядає кризу, що спричинила нинішній тип урбанізації.

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для всіх, хто цікавиться урбаністикою, розвитком міст, інноваціями.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Річард Флорида аналізує вплив сучасної урбанізації на економіку всього світу та пропонує варіанти, як подолати виклики сучасних міст.

 

ПРО АВТОРА

Річард Флорида ― теоретик урбаністики, професор Торонтського університету. Штатний редактор Atlantic, New York Times, Wall Street Journal, Economist. Автор книжки «Homo creativus. Як новий клас завойовує світ» («Наш формат»). У 2005-му Esquire назвав Флориду «найкращим і найяскравішим», а 2006-го Businessweek відзначив його як «голос інновацій».

 

ВІДГУКИ

Урбаністам варто задуматися над теорією Річарда Флориди, яка спрямована дати відсіч новій міській кризі. Ця книжка змушує задуматися всіх, хто зацікавлений у створенні та плануванні міст і публічних просторів.

Library Journal

 

Річард Флорида ― мислитель, який уперше пояснив, як приплив творчих людей відроджує міста. Тепер він робить наступний крок: шукає шляхи, щоб зробити урбанізацію доступною для всіх.

Волтер Айзексон

 

ЦИТАТИ

Про міста-суперзірки

Міста також захоплює феномен переможця, який отримує все. Подібно до того, як суперзіркові таланти в економіці отримують непропорційно великі винагороди, суперзіркові міста звеличуються над усіма іншими. Вони створюють найвищі рівні інновацій, мають високу концентрацію компаній, що є провідними у сферах фінансів, медіа, розваг та у високотехнологічних індустріях. Міста стають домом для непропорційно великої частки світових талантів.

 

Про стартапи

Стартапи і міста — це природна ідеальна пара. Міські території підтримують людське розмаїття, креативну енергію, культурне багатство, жваве вуличне життя та відкритість новим ідеям, яких шукають засновники стартапів. Поки більшість великих, добре налагоджених технологічних компаній, таких як Microsoft, Apple чи Facebook, потребують великих штаб-квартир і тому залишаються у передмістях, стартапи можуть використовувати гнучкі й адаптивні робочі простори, котрі пропонують міські промислові будівлі та склади.

Отзывы о книге «Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Смерть

Антон Антонов-Овсеенко

292 
Купить
Психология масс

Гюстав Лебон

185 
Купить
Наверх