Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"

Купить книгу "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"Купить книгу "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"Купить книгу "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"Купить книгу "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Книга с иллюстрациями
Иллюстрации "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"
Иллюстрации книг Віктор Горобець
Иллюстрации Віктор Горобець
0.00
0 отзывов
Артикул:48675

Характеристики книги "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"

Издательство:

Год издания:

2010

Количество страниц:

1104

ISBN:

978-966-1658-10-2, 978-966-1658-54-6

Переплёт:

7БЦ - твердый

Контейнер:

коробка

Формат:

60×84/8 (205x290 мм)

Вес:

4 000 г

Описание книги «Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)»

Комплект книг "Україна: хронологія розвитку"(ТОМИ ІV, V) в коробці. Пропонуємо Вашій увазі унікальне багатотомне видання «Україна: хронологія розвитку», мета якого показати єдність України через призму іс...

Описание книги «Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)»

Комплект книг "Україна: хронологія розвитку"(ТОМИ ІV, V) в коробці. Пропонуємо Вашій увазі унікальне багатотомне видання «Україна: хронологія розвитку», мета якого показати єдність України через призму історичного становлення. До складу комплекту увійшли книги серії «Україна: хронологія розвитку»:

1. Книга «Україна: хронологія розвитку. На порозі нового часу. Від Люблінської унії до кінця XVIII століття» Том ІV. Науково-популярне видання, яке висвітлює в хронологічній послідовності історичний розвиток України від часів укладення Люблінської унії 1569 р. і входження переважної частини українських земель до складу Речі Посполітої - до кінця XVIII ст. Багато фактів, чудові ілюстрації допоможуть Вам пізнати історію України.

2. Книга «Україна: хронологія розвитку. Імперська доба. 1800 - 1917 рр.» Том V. Наукове-популярне видання, яке висвітлює в хронологічеій послідовності історичний розвиток України з 1800 р. до початку Лютневої революції 1917 р., у період, коли українські землі перебували у складі двох імперій - Романових і Габсбургів.

Отзывы о книге «Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Комплект книг "Україна: хронологія розвитку" в коробці. Від Люблінської унії до імперської доби. Томи ІV, V (комплект з 2 книг)"

Наверх