Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Комплект книг «Історії успіху. Starbucks. Toyota. Nike. Amazon. IKEA (комплект з п'яти книг у футлярі)»"

Купить книгу "Комплект книг «Історії успіху. Starbucks. Toyota. Nike. Amazon. IKEA (комплект з п'яти книг у футлярі)»"Купить книгу "Комплект книг «Історії успіху. Starbucks. Toyota. Nike. Amazon. IKEA (комплект з п'яти книг у футлярі)»"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:186279

Характеристики книги "Комплект книг «Історії успіху. Starbucks. Toyota. Nike. Amazon. IKEA (комплект з п'яти книг у футлярі)»"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

1988

ISBN:

2524000047356

Переплёт:

твердый

Контейнер:

коробка

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

2 500 г

Описание книги «Комплект книг «Історії успіху. Starbucks. Toyota. Nike. Amazon. IKEA (комплект з п'яти книг у футлярі)»»

Комплект з п’яти книжок, що розповідають про історії всесвітньовідомих брендів: Starbucks, Toyota, Nike, Amazon та IKEA.   ПРО КОМПЛЕКТ У цій колекції — п’ять абсолютно різних розповідей. ...

Описание книги «Комплект книг «Історії успіху. Starbucks. Toyota. Nike. Amazon. IKEA (комплект з п'яти книг у футлярі)»»

Комплект з п’яти книжок, що розповідають про історії всесвітньовідомих брендів: Starbucks, Toyota, Nike, Amazon та IKEA.

 

ПРО КОМПЛЕКТ

У цій колекції — п’ять абсолютно різних розповідей. Це історія продавця взуття, що з нуля створив мульти- мільйонний бренд, і японської автомобільної корпорації, яка у складні повоєнні часи налагодила зразкове виробництво та вийшла в лідери. Це оповідь підприємця, який хотів принести часточку італійської кавової культури у США, і юнака з маленького шведського села, що перетворив локальну меблеву фірму на компанію-«амбасадора» Швеції у світі. І, зрештою, це історія про айтішника, що змінив традицію того, як ми купуємо книжки та інші товари, перенісши їх із магазинів в інтернет.

 

ДЛЯ КОГО КОМПЛЕКТ

Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться історіями успіху світових компаній, бізнесом, створенням брендів.

 

ЧОМУ ЦЕЙ КОМПЛЕКТ

Історії, об’єднані у цьому комплекті, показують, що проблеми, з якими стикаються підприємці різного рівня та різних сфер, часто однакові. Але у той же час, ці книжки допоможуть зрозуміти, що головні рушії, які рухатимуть уперед вас та ваш бізнес — це любов, відданість власній справі і впевненість у собі.

Отзывы о книге «Комплект книг «Історії успіху. Starbucks. Toyota. Nike. Amazon. IKEA (комплект з п'яти книг у футлярі)»»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх