Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Кольори: червоний"

Купить книгу "Кольори: червоний"Купить книгу "Кольори: червоний"Купить книгу "Кольори: червоний"Купить книгу "Кольори: червоний"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:193358

Характеристики книги "Кольори: червоний"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

48

Переводчик:

Иллюстратор:

ISBN:

978-617-7563-72-2

Переплёт:

7БЦ - твердый

Обложка:

картон

Формат:

64/84 (640x840 мм)

Вес:

415 г

Описание книги «Кольори: червоний»

«Кольори. Червоний» – книжкова новинка для бібліотеки найвигадливіших маленьких читачів. Авторка Мерічель Марті та ілюстратор Ксав’є Саломо розповіли справжні фантастичні історії – за допомогою ли...

Купить другие книги автора

Кольори: синій

Мерічель Марті

150 
Купить

Описание книги «Кольори: червоний»

«Кольори. Червоний» – книжкова новинка для бібліотеки найвигадливіших маленьких читачів. Авторка Мерічель Марті та ілюстратор Ксав’є Саломо розповіли справжні фантастичні історії – за допомогою лише одного кольору та уяви вашої дитини.

Автори ідеї пропонують дітям та їхнім батькам поринути у карколомні пригоди, де не працюють закони логіки та здорового глузду. Зате панують правила фантазії та немає нічого неможливого! До того ж, це чудова нагода розвинути словниковий запас дитини та відкрити для неї захопливий світ кольорів.

«Ці книжки пропонують прості слова й персонажів, які, на перший погляд, зовсім не пов’язані між собою. Але варто проявити найменші творчі здібності – і перед вами постане захоплива оповідь перетворення слоїка полуничного варення на зірку японської опери», – розповіла співзасновниця видавництва Світлана Павелецька.

Ця книжка буде особливо цікава для спільного читання з дітьми від 3-х років, розвиваиме уяву та зв’язне мовлення. Авторські яскраві ілюстрації допоможуть дитині вигадати власну історію з сюжетом, який вона ніколи не побачить по телевізору.

Отзывы о книге «Кольори: червоний»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх