Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії"

Купить книгу "Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії"Купить книгу "Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії"Купить книгу "Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії"Купить книгу "Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:145776

Характеристики книги "Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2017

Количество страниц:

312

ISBN:

978-617-7279-85-2

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×90/16 (170x215 мм)

Вес:

450 г

Описание книги «Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії»

Книжка «Китайська модель» була визнана одним із найкращих видань 2015 року за версією Financial Times. Її автор — журналіст Huffington Post, Guardian та Project Syndicate Деніел Белл —  багато рокі...

Описание книги «Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії»

Книжка «Китайська модель» була визнана одним із найкращих видань 2015 року за версією Financial Times. Її автор — журналіст Huffington Post, Guardian та Project Syndicate Деніел Белл —  багато років провів у Китаї, досліджуючи тамтешній режим і порівнюючи його із західними системами управління...

На Заході політичні системи звикли ділити на «хороші» демократії і «погані» авторитарні режими. На думку Деніела Белла, нинішній політичний режим Китаю стоїть десь посередині між двома крайнощами. Він вважає, що так званий тамтешній комунізм останніми роками трансформувався в політичну меритократію. Чим характеризується «політична меритократія»? Яких вад цього режиму слід уникати? Які його беззаперечні переваги не можна ігнорувати і як їх успішно поєднати з демократичними цінностями?

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться політикою та управлінням.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

 «Китайська модель» переверне ваше уявлення про демократію, покаже, які проблеми тягне за собою правило «одна людина — один голос» у виборі політичних лідерів, і змусить критично поставитися до усталених принципів цього режиму. 

 

ПРО АВТОРА

Деніел Белл — політолог, колумніст, викладає в університеті Ціньхуа в Пекіні.

 

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ

Науковці покликані ставити під сумнів традиційні уявлення. Белл прекрасно впорався з цим. Його книжку написано простою і прозорою мовою, вона повертає читачів до засад політичної філософії  і переосмислює їх у світлі сучасного китайського досвіду. Белл ставить правильні запитання, що спонукають думати.

Ґідеон Ракман, Financial Times

 

Белл написав напрочуд цікаве дослідження. Неупереджені читачі краще зрозуміють, як функціонує китайська політика, і задумаються про міру своєї відданості демократії. «Китайська модель» — не тільки для тих, хто хоче краще зрозуміти Китай. Белл, як ніхто інший, змусив мене замислитися над перевагами і вадами західних систем урядування.

Клайв Крук, Bloomberg View

Отзывы о книге «Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх