Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Катерина

Купить книгу "Катерина"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:181190

Характеристики книги "Катерина"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

240

ISBN:

978-617-614-215-7

Переплёт:

твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

295 г

Описание книги «Катерина»

«Катерина» – повість про жахливу людську жорстокість і водночас неймовірну людяність. Оповідь у ній ведеться від імені української жінки, життя якої виявляється тісно пов’язаним з євреями. Це своєрідна ...

Купить другие книги автора


Квіти пітьми

Агарон Аппельфельд

200 
Купить

Описание книги «Катерина»

«Катерина» – повість про жахливу людську жорстокість і водночас неймовірну людяність. Оповідь у ній ведеться від імені української жінки, життя якої виявляється тісно пов’язаним з євреями. Це своєрідна спроба поглянути на єврейський народ збоку. Після Катастрофи Катерина вважає своїм обов’язком згадати й відновити хоча б частину того світу, що безповоротно зник разом із загибеллю мільйонів ні в чому не винних людей. Це повість про людську близькість і взаєморозуміння всупереч упередженням і стереотипам.

Книга видана за підтримки Канадського благодійного фонду Ukrainian Jewish Encounter / Українсько-Єврейська Зустріч

Агарон Аппельфельд
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «Катерина»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Катерина
2020-02-18 13:27:57

Агарон Аппельфельд – ізраїльський письменник з українським корінням, номінант на Букерівську премію 2013 року. До восьмирічного віку він проживав на Буковині, котра входила на той час у склад Румунії. Під час Другої світової війни осиротілий Агарон скитався Бессарабією і Буковиною, пізніше опинився в Італії, потім осів в Ізраїлі. Своїм пережитим досвідом письменник ділиться у кожному романі. Питання єврейства, антисемітизму і Голокосту назавжди оселилися у прозі Аппельфельда.

Невеликий роман «Катерина» – чергова спроба автора відповісти на питання: чому так сталося? Чому один народ намагається знищити інший? В чому причина ненависті і спраги до вбивства? Цього разу письменник «перевтілюється» в українську жінку Катерину, щоб поглянути на ситуацію з іншого боку. Не слід проводити аналогію з шевченківською Катериною, книга зовсім не про це. Розповідь ведеться від першої особи, тому книга має риси сповіді.

Катерина народилась і виросла в невеличкому селі, але юні роки погнали її до Чернівців. Вдома життя не було: мати померла, батько пив, господарство занепадало. Але місто не стало для дівчини порятунком, радше тимчасовим прихистком. Воно перемололо життя Катерина на порох, бо вона якось відразу збилася з правильного шляху. Те від чого тікала, зрештою наздогнало її. Перехилити чарку, потім іншу, потім ще одну в зовсім непідходящому місці – шинку, де «відпочивають» низи суспільства, саме його дно. Один коханець, інший, і Катерина сповзає до низу.

Але була ще й інша сторона медалі. Катерина з самого дитинства цікавилася євреями, їхнім побутом та вірою. Одного разу з безодні пияцтва її забирає до себе в будинок служкою пані Роза. Там Катря пускає коріння, стає однією «з них». Чоловік Рози Беньямін дуже порядний, сини Авраам і Меїр виховані. Катерина здобуває сім’ю. Вона виконує всі правила у єврейській родині. Але антисемітські настрої уже гуляли суспільством. Беньяміна і Розу убивають, Катерина ж постановила собі врятувати синів і тікає з ними у село. Вчинком свого персонажу Агарон Аппельфельд показує, що не всі русини (українці) були проти євреїв, що були серед них і хороші люди.

Аппельфельдова Катерина споглядає своє життя крізь роки. Вона поступово витягує з пам’яті найзначущіші події: народження власних дітей, кохання до різних чоловіків, сорокарічне перебування у в’язниці, скитання Буковиною. Катерина повернулась у батьківське село шістдесятирічною бабцею. І тут ще один меседж від Аппельфельда – всі люди повертаються до своїх коренів, витоків.

«Катерина» Агарона Аппельфельда – розповідь про складну долю на тлі епохальних подій.

Age of Iron

Джон Максвелл Кутзее

306 
Купить
Звалище
Звалище

Шебнем Ішігюзель

105 
Купить
Культура мовою їдиш
Культура мовою їдиш

Геннадій Естрайх

102 
Купить
Молоко і мед

Рупи Каур

199 
Купить
Хлопчик Мотл

Шолом-Алейхем

110 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
нет в наличии
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

246 
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Катерина"

Наверх