Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє"

Купить книгу "ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє"Купить книгу "ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє"Купить книгу "ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє"Купить книгу "ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:186275

Характеристики книги "ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

448

Переводчик:

ISBN:

978-617-7682-06-5

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

485 г

Описание книги «ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє»

Книжка американського експерта з новітніх технологій про природу справжніх інновацій і те, як вони вплинуть на наше майбутнє. Звичне життя змінюється на наших очах. Uber залишив служби таксі без роботи, а згодом навіть во...

Описание книги «ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє»

Книжка американського експерта з новітніх технологій про природу справжніх інновацій і те, як вони вплинуть на наше майбутнє.

Звичне життя змінюється на наших очах. Uber залишив служби таксі без роботи, а згодом навіть водіїв планує замінити самокерованими авто. Airbnb, не маючи жодного власного готелю, пропонує клієнтам більше житла, ніж найбільші компанії світу. Ми інтуїтивно відчуваємо, що майбутнє буде зовсім іншим. Та хто знає, яким саме. Із новин виникає враження, що його визначатимуть компанії, котрим повірять інвестори. Але це не так, стверджує Тім О’Райлі, якого називають Оракулом Кремнієвої долини.

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться розвиком технологій і тим, як вони впливають на наше життя.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автор пропонує поглянути на світ іноваторів, проривних технологічних ідей, а також зрозуміти, куди сучасні технології приведуть нас, що ми відчуватимемо — подив, сум чи збентеження, та найголовніше: яка наша роль у цьому новому світі.

 

ПРО АВТОРА

Тім О’Райлі — засновник освітнього проекту та однойменної компанії O’Reilly Media, що спеціалізується на поширенні знань про технології, зокрема організації бізнес-тренінгів та конференції, які допомагають компаніям адаптуватися до технологічних змін.

 

ВІДГУКИ

Блискучий підприємець, що може майстерно та образно пояснити будь-яку технологічну тему.

Inc

 

Ця книжка для всіх, хто хоче знати, як підготуватися до майбутнього і побудувати його таким, щоб воно було максимально комфортним для нас.

Райд Хоффман, співзасновник LinkedIn

 

ЦИТАТИ

Про майбутнє технологій

Сьогодні вранці я на кухні говорив із девайсом за 150 доларів: доручив перевірити, чи не затримується мій рейс, і викликати машину сервісу Lyft. За кілька хвилин автівка під’їхала, і про це повідомив мій смартфон. Мине ще кілька років, і мене, можливо, підвозитиме безпілотний автомобіль. Людина «не в темі» має всі підстави вигукнути: ХЗ!

 

Про суперсилу технологій

Технології взаємодоповнюються й викликають залежність. Нашаровуючись одна на одну, вони стають дедалі потужнішими й дедалі магічнішими. Ви звикаєте до кожної нової суперсили, і життя без неї — це так, ніби чарівна паличка знову перетворилася на звичайний дрючок.

Тім О'Райлі
США

Тім О'Райлі - американський бізнес-тренер, письменник.

Читать полностью

Отзывы о книге «ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє"

Наверх