Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Хлопчик на ім'я Різдво"

Купить книгу "Хлопчик на ім'я Різдво"Купить книгу "Хлопчик на ім'я Різдво"Купить книгу "Хлопчик на ім'я Різдво"Купить книгу "Хлопчик на ім'я Різдво"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
2 отзыва
Артикул:184082

Характеристики книги "Хлопчик на ім'я Різдво"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

288

ISBN:

978-617-7579-32-7

Переплёт:

твердый

Формат:

72x90/16 (180x200 мм)

Вес:

345 г

Описание книги «Хлопчик на ім'я Різдво»

Ніхто ніколи не замислювався, звідки взявся Санта Клаус. Дід просто завжди існував – і все. Однак такий стан речей виявився хитким. Одного разу син англійця на ім'я Метт Гейґ спитав батька, яким був Санта Клаус у дит...

Купить другие книги автора

155 
Купить
200 
Купить

Описание книги «Хлопчик на ім'я Різдво»

Ніхто ніколи не замислювався, звідки взявся Санта Клаус. Дід просто завжди існував – і все. Однак такий стан речей виявився хитким. Одного разу син англійця на ім'я Метт Гейґ спитав батька, яким був Санта Клаус у дитячому віці, і взагалі звідки з’явився. І письменник Метт Гейґ змушений був відповісти на це питання синові. Світ побачила чергова новорічна казка «Хлопчик на ім'я Різдво».

Жив собі у Фінляндії маленький Ніколас. Мама вмерла, а тато заробляв на життя тим, що пиляв дерева. Одного разу чоловік вирішив, що досить з нього злиднів, піде шукати кращої долі. Так починається книжка «Хлопчик на ім'я Різдво» сучасного англійського письменника Метта Гейґа.

Коли батько не прийшов додому в обіцяний строк, Ніколас, якого ще звали Різдво, бо народився 25 грудня, пішов його шукати. Йти треба далеко, аж за Полярне коло, втім дитину це не злякало. Саме в цю мить починаються головні пригоди, які і роблять книгу «Хлопчик на ім'я Різдво» (Метт Гейґ) справжньою різдвяною казкою.

Твір можна читати всією родиною. Дітям сподобаються пригоди Ніколаса, щасливий, як і годиться у зимове свято, кінець. Дорослі ж замисляться, наприклад, чому насилля у сім’ї змушує дітей тікати з дому. Якби тітонька, з якою він лишився, не була б такою злющою, Ніколас, можливо, і не пішов би з дому. Але тоді світ не побачив би такої доброї, натхненної, по-справжньому різдвяної історії, якою є книга Метта Гейґа «Хлопчик на ім'я Різдво».

Отзывы о книге «Хлопчик на ім'я Різдво»

0

Классная книга на подарок и как раз к данным наступающим праздникам. Ребенок будет доволен.

Ответить
0

Замовлялась книгу по передпродажу, і сьогодні вже забрали в магазині, книга крутяцько виглядає, переливається різними кольорами, всередині картинки, і шрифт хороший для читання, я приємно здивована)

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Крамничка тітоньки Мальви
Крамничка тітоньки Мальви

Сашко Дерманський

127 
Купить

Pick a Pine Tree

Patricia Toh

238 
Купить
Новый год с Чебурашкой и Дядей Фёдором
Новый год с Чебурашкой и Дядей Фёдором

Эдуард Успенский

326 
Купить
Рассел и рождественское чудо
Рассел и рождественское чудо

Роб Скоттон

289 
Купить
Наверх