Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі"


Купить книгу "Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі"Купить книгу "Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі"Купить книгу "Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі"Купить книгу "Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:193219

Характеристики книги "Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі"

Издательство:

Год издания:

2016

Количество страниц:

320

Переводчик:

ISBN:

978-966-8978-92-0

Переплёт:

мягкий

Формат:

60×84/16 (145x200 мм)

Вес:

375 г

Описание книги «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі»

Репортажну, автобіографічну, а водночас й аналітичну книжку знаної нью-йоркської журналістки Памели Дракермен, що вона англійською вийшла в світ 2012 року, аби відразу стати в США бестселером і предметом запеклих дискусій, при...

Описание книги «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі»

Репортажну, автобіографічну, а водночас й аналітичну книжку знаної нью-йоркської журналістки Памели Дракермен, що вона англійською вийшла в світ 2012 року, аби відразу стати в США бестселером і предметом запеклих дискусій, присвячено одному з найважливіших для будь-якого суспільства питанню – науці правильного «дітоводства», мистецтву мудро виховувати сучасну дитину без шкоди для життя і побуту батьків.

Авторка підсумовує свій досвід вагітности, народження та виховання трьох дітей у середовищі експатів-англофонів і французів, переважно із середнього класу, поєднуючи повсякденні «антропологічні» спостереження з підходом журналістки-дослідниці, котра вивчає підвалини французьких побутових звичок та суспільних очікувань і простежує їх розвиток від творів Русо до втілення у політики соціяльного захисту.

Ця прониклива і напрочуд захоплива оповідь кидає виклик поширеному нині як у США чи Великій Британії, так і, у свій спосіб, в Україні культу дитиноцентричної родини, що його жертвою стають інтереси, душевний спокій і здоров’я не тільки дорослих, насамперед матерів, але й, зрештою, і самих дітей, які виростають примхливими й інфантильними в умовах позірної вседозволености та низьких вимог до (само)дисципліни, ввічливости, навичок взаємодії з іншими людьми і пристосування до самостійного існування. Видання призначено найширшій авдиторії інтеліґентних читачів.

У цій книжці можна прибрати означення «американські» чи «британські» у більшості випадків, коли їх уживає авторка, і сміливо поставити натомість «українські». Сучасні українці такою ж мірою «дитиноцентричні», як американці: численні анекдотичні випадки нагадуватимуть українським читачам та читачкам власні досвіди – попри відмінність культур, обставин життя й економічного становища.

Памела Дракермен
США, 01.01.1970

Памела Дракермен - американська письменниця.

Читать полностью

Отзывы о книге «Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі"

Наверх