Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Джордж і скарби космосу"

Купить книгу "Джордж і скарби космосу"Купить книгу "Джордж і скарби космосу"Купить книгу "Джордж і скарби космосу"Купить книгу "Джордж і скарби космосу"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:134821

Характеристики книги "Джордж і скарби космосу"

Год издания:

2017

Количество страниц:

312

Переводчик:

ISBN:

978-617-679-291-8

Переплёт:

7 инт - твердый интегральный

Формат:

60×84/16 (145x200 мм)

Вес:

400 г

Описание книги «Джордж і скарби космосу»

Стівен Гокінґ - один з найбільш впливових в науковому сенсі і відомих широкій громадськості фізиків-теоретиків сучасності, популяризатор наукових знань. Він досліджував теорію виникнення Всесвіту в результаті Великого вибу...

Купить другие книги автора

150 
Купить
125 
Купить
5.00 Джордж і незламний код

Люсі Гокінг

150 
Купить
150 
Купить
Великий замисел

Стівен Гокінг

210 
Купить
150 
Купить

Теорія всього

Стівен Гокінг

200 
Купить

Описание книги «Джордж і скарби космосу»

Стівен Гокінґ - один з найбільш впливових в науковому сенсі і відомих широкій громадськості фізиків-теоретиків сучасності, популяризатор наукових знань. Він досліджував теорію виникнення Всесвіту в результаті Великого вибуху та займався вивченням теорії чорних дір.

В 1988 році Стівен Гокінґ опублікував книгу «Коротка історія часу», яка була схвально прийнята публікою та принесла вченому світову популярність. Після цього світ побачив такі знамениті твори фізика як «Чорні діри та молоді всесвіти», «Природа простору і часу», «Світ у горіховій шкаралупці», «Моя коротка історія» та ін.

На основі його життя та наукових досліджень знімають художні та документальні фільми.

В 2006 році зі своєю донькою Стівен Гокінґ випустив історію "Джордж і таємний ключ до Всесвіту", яка відкрила цикл дитячих книжок про космос. Всього було опубліковано чотири частини в серії.

Книга "Джордж і скарби космосу" - дивовижна історія космічних пригод, в якій простою та цікавою мовою розповідається про навколишній світ та Всесвіт.

 

Джордж убитий горем, коли дізнається, що його друг Енні і її батько назавжди переїжджають в США. Та недовго він розлучається зі своїми товаришами, адже Енні терміново потрібна допомога. Робот, якого вчений-космолог Ерік відправив на Марс, веде себе дуже дивно. А ще в чудо-комп’ютері, який знає все на світі, дівчина знаходить загадковий лист. Невже це послання від прибульців? Як відшукати в космосі планету, на який живуть інші істоти?

І ось Джордж приєднується до Енні, щоб разом поринути у чарівні глибини Галактики та, можливо, відшукати скарби космосу.

 

Книга "Джордж і скарби космосу" - друга частина циклу, яка розкриває такі питання: "Чи є життя на інших планетах?", "Як народилася Земля?", "Що було знайдено на Марсі?" та багато інших цікавих таємниць.

Стівен Гокінг
Велика Британія, 08.01.1942

Стівен Гокінг - британський фізик-теоретик.

Читать полностью

Отзывы о книге «Джордж і скарби космосу»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Джордж і скарби космосу"

Наверх