Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО

Книга "Дніпро № 1, 2012"

0.00
0 отзывов
Артикул:34097
Купить книгу "Дніпро № 1, 2012"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Нет в наличии

Характеристики книги "Дніпро № 1, 2012"

Год издания:

2012

Переплёт:

мягкий

Количество страниц:

170

Вес:

450 г

Описание книги «Дніпро № 1, 2012»

Творимо сучасне літературне обличчя України разом із журналом «Дніпро»!

Початок 2012 року відзначається значною подією – 85-літтям журналу «Дніпро». Про історію та цікаві події з життя журналу на сторінках січневого номеру «Дніпро» розповідають колишні головні редакторі, члени редколегії та відомі автори журналу. Юрій Мушкетик, Борис Олійник, Володимир Бровченко, Володимир Коломієць, Валерій Шевчук та Василь Яременко, за проханням редакції, діляться із читачами «Дніпра» унікальними спогадами про публікації, що змінювали літературне обличчя України.
Але, окрім вищезгаданого, в січневому журналі «Дніпро» багато й інших не менш цікавих матеріалів. Читайте інтерв’ю про український літпроцес та його творців із новообраним Головою Національної Спілки Письменників України Віктором Барановим.
Співпереживайте непростій долі українських жінок на заробітках за кордоном у п’єсі «Гастарбайтерські сезони» Наталі Доляк. Розслідуйте таємниці злочинів у перекладах найкращих світових детективів, спостерігайте за складними душевними перетвореннями героя оповідання «Ноктюрн» Оксани Сайко.
Перепетії та несподівані повороти жіночої долі в історії «Жінка на полюванні» Юлії Шевченко не залишать байдужими нікого. Над гумористичним оповіданням «Біла шафа» буде приємно посміятися усім читачкам жіночих журналів, адже твір жартівливо написано як лист до редакції, у якому палка шанувальниця видання жаліється на тяжку долю та нерозуміння чоловіка.
Не менш цікавою є і критика цього номеру. Ярослав Поліщук розмірковує про канон в українській літературі, беручи для прикладу книжку В. Агеєвої «Апологія модерну: обрис ХХ віку». Вадим Мірошниченко намагається зрозуміти яке місце займає аудіокнига у житті сучасної людини, порівняно із книгою друкованою.
Радимо поповнити свої знання з історії українського театру цікавими маловідомими фактами, прочитавши пізнавальну розвідку Марини Бортник «Різдвяний вертеп – дещо з історії та сьогодення». В ілюстраціях до статті читач на власні очі побачить фрагменти Вертепу, що чудом зберігся у музеї театрального, музичного та кіномистецтва України.
У постійній рубриці журналу «Нобелівка» читайте про чеського поета Ярослава Зейферта, лауреата Нобелівської премії 1984 року, а також переклади вибраних віршів українською.
Любителі поезії зможуть оцінити різнобарв’я зимового поетичного слова авторів з усіх регіонів України.
Саме у святкові Різдвяні дні відчувається потреба до порозуміння, примирення, хочеться бачити поруч близьких і рідних людей. Ювілейний «Дніпро» творить єдине літературне поле, що об’єднує різні покоління письменників! Увійдіть у 2012 рік разом із «Дніпро»!

Отзывы о книге «Дніпро № 1, 2012»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Другие книги из категории «Журналы»