Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга День усіх білок

Купить книгу "День усіх білок"Купить книгу "День усіх білок"Купить книгу "День усіх білок"Купить книгу "День усіх білок"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:150215

Характеристики книги "День усіх білок"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2017

Количество страниц:

96

Иллюстратор:

ISBN:

978-617-614-177-8

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

550 г

Описание книги «День усіх білок»

Це добра й бешкетлива історія про дружбу, свободу і Мрію. Видання розраховане на дітей молодшого, середнього і старшого шкільного віку та їхніх батьків. «День усіх білок» – це розповідь про те, що наспра...

Купить другие книги автора

300 
Купить
140 
Купить
ДНК

Андрій Кокотюха

120 
Купить

Описание книги «День усіх білок»

Це добра й бешкетлива історія про дружбу, свободу і Мрію. Видання розраховане на дітей молодшого, середнього і старшого шкільного віку та їхніх батьків.

«День усіх білок» – це розповідь про те, що насправді є цінним у житті та як важливо вміти боротися за свої права, незалежно від того, хто ти: дорослий, дитина чи лісове звірятко. Книжка сповнена пригод і гумору, карколомних поворотів і складних ситуацій, з яких хоробро виплутуються наші герої: білки і собаки, сови і кроти, лісники і бандити.

«Я все життя хотіла написати правильну дитячу книжку, – розповідає Ірена Карпа. Правильна це не занудно-педагогічна з підкресленим мораліте, а така, що буде цікава і дітям, і дорослим. Жива, справжня, пригодницька. Бо нема нічого сумнішого, ніж книжки, де автор цяцькається  з дітьми, кривить душею, наче навмисно шепелявить, щоб бути «за свого». Виходить фейк. А ще є забагато книжок, де круті малюнки, і геть нема історії чи характеру персонажа. Це я вже зітхаю як мама двох дітей. Казку, її сюжет, треба хотіти переповідати і знову перечитувати. Для мене в цьому плані ідеальними були історії Всеволода Нестайка письменника, який назавжди залишиться улюбленим дитячим автором, який, сам того не підозрюючи, і подарував мені колись мрію стати письменницею».

За словами Ірени Карпи, її нова книжка сподобалась і педагогам. «Бо вона вчить дітей не бути затурканими, а йти до своєї мети, вірити в дружбу, цінувати свободу, боротися за свої права. Вона і про білок, і про ліс, і про Україну. І про відчайдухів-ідеалістів, задерикуватих моторних білок, що не бояться жити, бігти, рятувати. Наперекір всім злим і жадібним. Білки це ми з вами», – додає авторка.

Отзывы о книге «День усіх білок»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Як потрапити на Місяць?

Оленка Бугренкова

120 
Купить

Котохатка

Галина Вдовиченко

150 
Купить

Полювання мисливців за привидами

Андрій Кокотюха

90 
Купить
Народні оповідання

Марко Вовчок

56 
Купить

Разделы, в которых можно купить "День усіх білок"

Наверх