Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Дівчина з перловою сережкою"

Купить книгу "Дівчина з перловою сережкою"Купить книгу "Дівчина з перловою сережкою"Купить книгу "Дівчина з перловою сережкою"Купить книгу "Дівчина з перловою сережкою"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1 отзыв
Артикул:132479

Характеристики книги "Дівчина з перловою сережкою"

Год издания:

2016

Количество страниц:

256

ISBN:

978-617-679-303-8

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

450 г

Описание книги «Дівчина з перловою сережкою»

Навіть ті, котрі не знаються на мистецтві, відразу упізнають «Дівчину з перловою сережкою», роботу геніального голландського майстра живопису XVII століття Яна Вермеєра. Ця картина має в собі щось магнетичне, живе ...

Купить книгу "Дівчина з перловою сережкою" в других изданиях

168 
Купить

Описание книги «Дівчина з перловою сережкою»

Навіть ті, котрі не знаються на мистецтві, відразу упізнають «Дівчину з перловою сережкою», роботу геніального голландського майстра живопису XVII століття Яна Вермеєра. Ця картина має в собі щось магнетичне, живе своїм окремим життям уже майже чотири століття і надихає митців розгортати далі старе голландське полотно і знаходити на ньому невідчитані історії. Трейсі Шевальє, сучасна американо-британська письменниця, обрала дівчину з відомого портрета героїнею свого роману. Вона побачила в ній історію тамованих почуттів юної служниці, її внутрішню боротьбу між прихованими бажаннями, мріями та суспільними стереотипами того часу. Роман приніс авторці справжній успіх і був екранізований.

В оформленні обкладинки використано твір: A girl with pearl earring by Jan Vermeer, oil on canvas, 1665

Вік: 18+

Трейсі Шевальє
США, 19.10.1962

Трейсі Шевальє - американська письменниця.

Читать полностью

Отзывы о книге «Дівчина з перловою сережкою»

0

Колоритна історія. Написана так майстерно що коли читаєш то практично відчуваєш запах того ринку де купувала Гріт рибу та м"ясо. Описано багато цікавих деталей про фарби і картини, але все написано зрозуміло і цікаво.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Дівчина з перловою сережкою
2018-03-16 09:55:27

Трейсі Шевальє – відома американська письменниця, що нині живе в Великобританії, автор восьми історичних романів. Її наставником в школі літературної майстерності був Малкольм Бредбері, а це, погодьтеся, багато вартує. Візитівкою авторки є історичний роман «Дівчина з перловою сережкою», екранізацію котрого було тричі номіновано на Оскар (не рахуючи інших нагород). Книгу ж було перекладено сорока мовами світу.

Твір «Дівчина з перловою сережкою» - це роман-припущення, роман-здогад. Трейсі Шевальє дозволила собі пофантазувати на тему створення геніального полотна Яна Ван дер Меєра, що так і називається «Дівчина з перловою сережкою». Адже будь-який мистецький шедевр, здається, завжди оповитий таємницею. Письменниця робить припущення, щодо історії створення картини, добре стилізує діалоги героїв і спосіб життя тогочасної Голландії.

Дія твору відбувається у голландському містечку Делфті у середині сімнадцятого століття. Трейсі Шевальє досить колоритно зображує тогочасне життя містян: чума, що час від часу, навідується і косить жителів, бідність і недоїдання, маленькі радості знахідки, стійка і непохитна віра в Бога (католицизм, протестантизм), територіальне відмежування одних вірян від інших, місцевий м’ясний ринок (тут письменниця поступається «парфумерним» описам Зюскінда) і все це під сирістю і сірістю неба.

Юну Гріт наймають служницею до будинку художника Яна Ван дер Меєра, чия родина щороку поповнюється новим дитям. Родина митця незаможна – сім’я перебивається від продажу однієї картини до іншої, художник творить на замовлення, малює дружин маєтних панів. Але чому раптом митець малює просту служницю у панському головному уборі ще й з перловою сережкою своєї дружини у вусі? Чи хтось замовив екстравагантне полотно (хто ж раніше малював служниць – нечувано!)? Чи Ван дер Меєр вчинив так на власний розсуд? Що ж тепер буде із Гріт, котра дозволила зняти з себе чепець (пам’ятайте ж, це сімнадцяте сторіччя) і одягтися у вбрання господині дому? Всі обставини «мистецького злочину» у книзі-припущенні «Дівчина з перловою сережкою».

Чи було так насправді, як описує Трейсі Шевальє чи цей твір переслідував єдину мету – не дошукатися правди, а лише окреслити можливий з варіантів. Тим не менш, книга надзвичайно цікава й інформативна, дещо химерна (зважаючи на обставини) ну і, звісно, це вдала стилізація тих часів. Читачам завжди будуть до вподоби історії про геніальних творців. Цю стратегію письменниця використала вдало.

Sea Prayer

Khaled Hosseini

375 
Купить
Звонок в прошлое
Звонок в прошлое

Рейнбоу Рауэлл

142 
Купить
5.00Истории из приюта

Мэделин Ру

145 
Купить
Блискучий розум

Сільвія Назар

240 
Купить
Мелодия Джейн
Мелодия Джейн

Райан Уинфилд

105 
Купить

Разделы, в которых можно купить "Дівчина з перловою сережкою"

Наверх