Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Дівчата, які нічого не скажуть"

Купить книгу "Дівчата, які нічого не скажуть"Купить книгу "Дівчата, які нічого не скажуть"Купить книгу "Дівчата, які нічого не скажуть"Купить книгу "Дівчата, які нічого не скажуть"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:193247

Характеристики книги "Дівчата, які нічого не скажуть"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

368

Переводчик:

ISBN:

978-617-7563-52-4

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

500 г

Описание книги «Дівчата, які нічого не скажуть»

Історія, що лоскоче нерви та піднімає рівень адреналіну до максимуму від американського автора Еріка Рікстед виходить українською. Сюжет, вартий Гічкока, розповідає таємницю зникнення юної дівчини. Наймоторошніші злочини ...

Описание книги «Дівчата, які нічого не скажуть»

Історія, що лоскоче нерви та піднімає рівень адреналіну до максимуму від американського автора Еріка Рікстед виходить українською. Сюжет, вартий Гічкока, розповідає таємницю зникнення юної дівчини.

Наймоторошніші злочини та найжорстокіші вбивці ховаються у найспокійніших містечках. Так сталося і в Канаані — маленькому містечку у штаті Вермонт. Юна Менді зникає посеред ночі та змушує відставного детектива Френка Рата повернутися до справ заради пошуку істини. На цьому шляху його чекають не лише зустріч з найбільшим людським злом, але й із власними демонами минулого.

«Вбивча інтрига, ідеальна логіка історії та безумовно харизматичний детектив із власними демонами — вибухова суміш для першокласного трилера. Цей роман точно не варто читати перед сном — ви просто не заснете. Не тільки від жаху та напруги, але й тому, що просто не зможете змусити себе відкласти його до завтра», поділилася співзасновниця видавництва Світлана Павелецька.

Ерік Рікстед — американський автор серії моторошних трилерів «Канаанські детективи», що потрапила до списків бестселерів New York Times, Wall Street Journal, Amazon та USA Today. Першии роман Рікстеда «Сніп» (Reap) потрапив до списку значущих видань New York Times. Иого оповідання та статті виходили друком на сторінках багатьох журналів і були номіновані на премію Pushcart Press. Здобув ступінь магістра мистецтв в Університеті Вірджиніі. Разом з дружиною та дітьми він мешкає у місці дії своїх романів Вермонті та досі записує олівцем чернетки майбутніх книжок.

Отзывы о книге «Дівчата, які нічого не скажуть»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Шиза

Алексей Мальцев

70 
Купить
Лонтано

Жан-Крістоф Гранже

200 
Купить
Кости волхвов. Том 1
Кости волхвов. Том 1

Джеймс Роллинс

145 
Купить
Эффект Марко

Юсси Адлер-Ольсен

227 
Купить
Лес мертвецов
Лес мертвецов

Жан-Кристоф Гранже

74 
Купить
Наверх